Формування та відправка «Накладної за кількістю» мережі Фоззі за схемою «Match Invoice». Інструкція для Постачальника.¶
Зміст:
«Накладна за кількістю» (DOCUMENTINVOICE.DocumentFunctionCode = TN) є юридично значущим документом (ЮЗД) і може використовуватись при роботі з мережею Фоззі в схемі документообігу «Match Invoice». «Накладна за кількістю» може бути створена Постачальником на підставі вхідного «Замовлення» (ORDER).
XML Специфікації для роботи з Фоззі (за схемою «Match Invoice»)
Загальна схема документообігу:

1 Формування «Накладної за кількістю» на підставі вхідного «Замовлення» (ORDER)¶
Для формування «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE.DocumentFunctionCode = TN) на підставі «Замовлення» (ORDER) потрібно перейти в розділ «Вхідні» та обрати потрібний документ. Для зручності можливо скористатись пошуком (за типом документа (приклад в зображенні), номером документа чи GLN):

У відкритому документі на формі-підказці виберіть зі списку «Накладна за кількістю»:

Після чого на підставі «Замовлення» (ORDER) автоматично створюється «Накладна за кількістю» (DOCUMENTINVOICE.DocumentFunctionCode = TN). На формі створюваного документа значення більшості полів заповняться (пененесутся) з документа-підстави. Всі поля, позначені червоною зірочкою * - обов’язкові до заповнення:

Дані позицій можливо відредагувати та «Змінити» через pop-up вікно, що відкривається по кліку на штрихкод товару:

Також можливо «Видалити» товарні позиції з табличної частини документа:

До табличної частини «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE.DocumentFunctionCode = TN) можливо додавати лише ті позиції, що були вказані в «Замовленні» (вибрати зі списку). Якщо всі позиції співпадають з позиціями в «Замовленні» (ORDER), то в табличній частині кнопка «+Додати» не відображається:

Після внесення всіх необхідних змін в документ потрібно натиснути кнопку «Зберегти» (1), після чого можливо «Підписати» (2):

1.1 Підписання та відправка «Накладної за кількістю»¶
Після ініціалізації бібліотеки підписання, система надасть можливість додати файловий чи апаратний ключ (Token). При першому підписанні у модальному вікні потрібно обрати файл чи токен (1), ввести пароль (2) та натиснути «Зчитати» (3) ключ для підписання:

Підказка
Види файлів електронно-цифрового підпису:
Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК «Україна», файли підписів секретних ключів мають розширення .ZS2 і наступні значення в іменах файлів:
Директор «DS»
Бухгалтер «BS»
Співробітник «SS»
Печатка «S»
Шифрування «C»
Універсальний ключ печатки і шифрування «U»
Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК “ПриватБанк”, файли підписів секретних ключів мають розширення .jks. Якщо Ви використовуєте ключі від будь-яких інших АЦСК, файли підписів секретних ключів мають найменування Key-6.dat.

При успішному додаванні ключа автоматично відобразиться особа, від імені якої буде здійснено підписання. У користувача може бути додано кілька ключів - для вибору потрібного для здійснення операції підписання потрібно проставити відмітку лівою кнопкою миші і натиснути «Підписати»:

При всіх подальших підписаннях під час цієї сесії (до виходу з платформи «EDI NETWORK») форма підписання відкривається з вибраними останнього разу і готовими до підписанням ЕЦП (за умови валідності ключа та можливості підписання):

Важливо
Якщо підписання цим ключем вже було здійснено або знайдена невідповідність даних ЄДРПОУ/ІПН (перевірка), то підписання блокується, а користувачу виводиться відповідне повідомлення:

Додатково в вікні підписання можливо натиснути «Детальніше» для того, щоб переглянути інформацію про підписанта. За допомогою кнопки з іконкою смітничка () можливо видалити помилкові ключі.
Після авторизації для подальшого підписання раніше доданим ключем/-ами потрібно вводити лише пароль для обраного ключа:


Після підписання «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE.DocumentFunctionCode = TN) документ потрібно «Відправити»:

Відправлений документ автоматично потрапляє в папку «Надіслані» і буде знаходитись в ланцюжку документів разом із пов’язаними документами. Мережа Фоззі зі своєї сторони переглядає та підписує документ.
2 Обробка вхідного документа «Акт невідповідності» (COMDOC_009)¶
У випадку розходження між відправленною і фактично прийнятою кількістю товару чи виникненням цінової розбіжності – мережа надсилає Вам «Акт невідповідності» (COMDOC_009):

У вхідному документі будуть зазначені кількісні чи цінові розбіжності по кожному товару та причина невідповідності.

Після ознайомлення з документом необхідно відправити «Коригування до товарної накладної» (DOCCORINVOICE) з правками кількості/ціни згідно розбіжностей вказаних в «Акті невідповідності» (COMDOC 009) мережі Фоззі.
Служба сервісної підтримки: support@edin.ua