WHAT’S NEW


01.04.2021

Комерційні пропозиції
 1. Новий сервіс «Комерційні пропозиції»

  Комерційні пропозиції - це комплексне електронне рішення для підвищення ефективності закупівлі та взаємодії з постачальниками, завдяки використанню електронних документів та формуванню довготривалих успішних відносин. Схема обміну:

  • Мережа відправляє класифікатор товарів та регламент взаємодії для своїх постачальників;

  • Постачальник створює, заповнює відповідну форму комерційної пропозиції та надсилає її до обраної мережі (при створенні постачальник обов’язково вказує товарний класифікатор, який надала мережа);

  • Мережа опрацьовує отриману пропозицію та приймає відповідне рішення щодо кожної товарної позиції.

 2. Вказівка коментаря при прийнятті та відхиленні товарної позиції на боці торговельної мережі

  Цінність: Це дає можливість постачальнику розуміти, з якої причини було прийнято те чи інше рішення щодо комерційної пропозиції


EDI + Е-Специфікація + EDIN-Distribution
 1. Відправлення повідомлень на e-mail користувачу сервісів «EDI» + «Е-Специфікація» + «EDIN-Distribution»

  Цінність: Якщо користувач використовує один логін для авторизації на платформі «EDIN» та працює у сервісах «EDI» + «Е-Специфікація» + «EDIN-Distribution», то тепер є можливість налаштувати отримання повідомлень на e-mail щодо нового вхідного документу відразу у всіх цих сервісах. Завдяки цьому він завжди буде проінформований про нові надходження та не пропустить підписання документів у встановлені терміни.


Е-Специфікація
 1. Перевірки під час відправлення підписаного товарного узгодження на боці торговельної мережі та постачальника

  Цінність: Доопрацьована логіка процесу підписання та відправлення документу, щоб обидві сторони дотримувались загальних правил. Перевірки виглядають наступним чином:

  • Якщо «Дата відправлення» > «COMDOC_008 / <ТермінПідпісу> / <Кінець>», то документ не відправляється і виводиться повідомлення про помилку: «Немає можливості відправити документ. Дата відправлення повинна бути менше дати початку дії нової ціни на 2 дня.»;

  • Якщо в правилах роботи з торговельною мережею активована можливість підписання документу за день до початку дії нової ціни та «COMDOC_008 / Дата відправлення» > «<ТермінПідпісу> / <Кінець>», то документ не відправляється і виводиться повідомлення про помилку: «Немає можливості відправити документ. Дата відправлення повинна бути менше дати початку дії нової ціни на 1 день.».

 2. Виправлена помилка:
  • Проблеми з відображенням інтегровано відправленого товарного узгодження на боці постачальника.


EDIN-Distribution

Для Виробника та Дистриб’ютора:

 1. Створення «Прибуткової накладної (COMDOC_007)» на підставі «Повідомлення про відвантаження (DESADV)»

  Цінність: Це дає можливість дистрибʼютору фіксувати факт оприбуткування товарно-матеріальних цінностей від виробника. Приклад бізнес-процесу з використанням приботкової накладної: виробник створює та відправляє прайс-лист дистрибьютору => на підставі прайс-листа дистрибʼютор створює та відправляє замовлення виробникові => на підставі замовлення виробник створює та відправляє повідомлення про відвантаження дистрибʼютору => на підставі повідомлення про відвантаження дистрибʼютор створює, підписує та відправляє прибуткову накладну виробникові.

 2. Виправлена помилка:
  • Проблеми з відображенням видаткової накладної на боці дистриб’ютора.


Tender
 1. Контактна інформація для зв’язку з організатором аукціону

  Цінність: Відтепер організатор аукціону може опублікувати свої контактні данні (ПІБ, номер телефону, Email) для швидкої комунікації з учасниками. В закритих аукціонах вони будуть доступні тільки для запрошених учасників. Для зручності реалізовано також автоматичне заповнення контактних даних. Щоб скористатися даною можливістю необхідно одноразово заповнити їх в меню «Акаунт» - «Компанії», додавши співробітника. Детальна інструкція за посиланням.


Вільний
 1. Масове видалення чернеток

  Цінність: Помилково створенні чернетки тепер можна видалити в два кліки миші.

 2. Можливість додати нового отримувача у відправлений документ

  Цінність: Забули вказати когось з контрагентів в якості отримувача документу – не проблема. Після відправки документу, поки він у статусі «Очікує підписання» або «Частково підписаний» – можна додати нового отримувача. Детальна інструкція за посиланням.

 3. Можливість переслати копію документу третій особі

  Цінність: Мета доробки – дати можливість переслати копію документу для перевірки аудитором чи для ознайомлення керівником. Якщо оригінальній документ було відхиллено отримувачем – копія містить інформацію щодо причин його відхилення. Детальна інструкція за посиланням.

 4. Додаткові поля документа

  Цінність: У відправника документа з’явилась можливість вказати Номер, Дату та Суму документа. Нові поля відображаються у формі перев’ю документа та у журналі документів.


Особистий кабінет. Налаштування. GLN
 1. Автоматичне заповнення «Коду ознаки джерела податкового номера»

  Цінність: В зв’язку з запровадженням нової форми Податкової Накладної у форму налаштування GLN додано поле «Код ознаки джерела податкового номера». Вибране у полі значення буде використано для автоматичного заповнення Податкової накладної та Розрахунку коригування до податкової накладної. Детальна інструкція за посиланням.


Особистий кабінет. Акаунт. Білінг
 1. Можливість перегляду білінгу по документам

  Цінність: Дає змогу контролювати власний трафік. Для зручності у меню Білінг реалізована можливість сортування записів за періодом, типами документів, торговими мережами, крім того, можна вивантажити звіт у csv. Детальна інструкція за посиланням.


Особистий кабінет. Акаунт. Баланс та вибір тарифу
 1. Можливість придбання інтеграційного модуля

  Цінність: Модуль інтеграції дозволяє працювати з документами у вашій обліковій системі: формувати, підписувати, відправляти і отримувати документи. Оплата здійснюється за 1 рік використання інтеграційного модуля, через сформований рахунок-договір в меню «Спец тарифи», без зарахування грошових коштів на баланс. Для продовження модулю інтеграції на наступний період рахунок формується автоматично. Детальна інструкція за посиланням.


EDI
 1. Нова форма Податкової Накладної та Розрахунку коригування податкової накладної (дод. 2)

  Цінність: Всі документи подаються тепер за новими формами, згідно з наказом Міністерства Фінансів України N 131.

 2. Пошук за ЄДРПОУ та ІНН

  Цінність: Відтепер Ви можете шукати документи за новими параметрами, ІНН та ЄДРПОУ відправника та отримувача документу.

 3. Кількісна накладна для Фоззі

  Цінність: Відтепер Ви можете обмінюватись новим юридично значущим документом з мережею Фоззі. Детальна інструкція за посиланням.

 4. Акт звірки з редагуванням на web

  Цінність: При використанні електронного документа Акт звірки стає доступним внесення змін у свою табличну частину документу, для подання коректної інформації свому контрагенту.


01.03.2021

ЕТТН
 1. Акт розбіжностей про вантаж на підставі е-ТТН

  Цінність: Дає можливість учасникам автомобільних вантажних перевезень, у разі виникнення між ними розбіжностей, які можуть служити підставою для матеріальної відповідальності, скласти акт розбіжностей відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні (інструкція по роботі з «Актом розбіжностей» на підставі е-ТТН).

  • Акт розбіжностей про вантаж складається відповідальною особою Вантажоодержувача під час приймання вантажу в пункті розвантаження;

  • Акт розбіжностей про вантаж має бути складений до моменту завершення процесу перевезення вантажу автомобільним транспортом, який фіксується накладанням електронного цифрового підпису відповідальної особи Вантажоодержувача;

  • Записи в акті засвідчуються підписами Вантажоодержувача, Перевізника та Вантажовідправника (необов’язково);

  • Жодна зі сторін не має права відмовитись від підписання акта. У разі незгоди зі змістом акта кожна зі сторін має право викласти в ньому свою думку в рядку «Особливі відмітки» і засвідчити її підписом.

 2. Виправлені помилки:
  • Проблеми з оновленням статусів е-ТТН на боці Перевізника.

EDIN-Distribution

Для Виробника та Дистриб’ютора:

 1. Інтегрована відправка комерційного документу (COMDOC)

  Цінність: Доопрацьована логіка обробки інтегровано відправленого комерційного документу (зокрема, видаткова накладна) - Виробник та Дистриб’ютор можуть використовувати одну структуру документу для електронного документообігу зі своїми партнерами, які працюють у сервісах «EDI» та «EDIN-Distribution».

 2. Виправлені помилки:
  • Проблеми з автоматичним оновленням найменування в прайс-листі;

  • Проблеми з автоматичним підрахунком кількості палет при відправці замовлення по API.

Tender
 1. Можливість у статусі Стартовий подати заявку до участі в закритому платному аукціоні

  Цінність: Навіть учасники в статусі Стартовий мають змогу подати заявку до участі в закритому платному аукціоні. Якщо організатор підтвердить заявку – учаснику будуть доступні подробиці аукціону, що дасть змогу прийняти рішення щодо участі.

Вільний
 1. Відмітка «Доставлено»

  Цінність: Тепер Відправник проінформований щодо доставки документу незареєстрованому на платформі Отримувачу. Після відправки документа:

  • Якщо всі отримувачі зареєстровані – встановлюється відмітка «Доставлено»;

  • Якщо всі отримувачі незареєстровані – встановлюються відмітка «Очікуємо реєстрації»;

  • Якщо серед отримувачів частина не зареєстрована на платформі – встановлюється відмітка «Частково доставлено».

  В момент реєстрації одержувача – відмітки автоматично оновлюються.

 2. Нагадування незареєстрованим користувачам

  Цінність: Задля залучення Ваших контрагентів до документообігу, незареєстрованним на платформі отримувачам документів автоматично відправляються нагадування на Email. Нагадування незареєстрованним користувачам надходять о 10 годині на наступний, 3, 6, 12, 27 день після першої відправки їм документу.

Всі сервіси
 1. Контактні данні провайдера

  Цінність: Ми готові допомогти Вам якнайшвидше розпочати електронний формат співпраці з вашими партнерами. Ми відповімо на всі ваші запитання будь-яким зручним для вас способом, наші контактні дані тепер постійно перед очима у футері сайту.

Особистий кабінет. Контрагенти
 1. Підключення Постачальника до Торгової Мережі

  Цінність: Постачальник може самостійно, не витрачаючи час на звернення в технічну підтримку, переглянути перелік доступних до підключення Торгових Мереж та відправити заявку на підключення в меню «Контрагенти». З міркувань безпеки, перед відправкою, заявку необхідно підписати електронним цифровим підписом. Після підтвердження чи відхилення заявки Торговою Мережею Постачальнику буде надіслано повідомлення на Email та оновлено статус заявки на web-платформі. Детальна інструкція по формуванню Запиту (для Постачальника).

 2. Можливість прийняти/відхилити заявку на підключення (Торгова Мережа)

  Цінність: Торгова мережа має можливість підтвердити чи відхилити заявку на підключення постачальника у власному особистому кабінеті (меню «Контрагенти») або в електронному листі. З міркувань безпеки та коректної ідентифікації постачальника заявка відправляється тільки після накладення електронного цифрового підпису відправника. У разі відхилення заявки обов’язковим є зазначення причини, що дасть змогу Постачальнику повторно подати відкориговану заявку. Вся комунікація з Постачальником відбувається напряму без марнування часу на звернення в технічну підтримку чи до особистого менеджера. Детальна інструкція по роботі з Запитами (для Мережі).

Особистий кабінет. Аккаунт. Баланс та вибір тарифу
 1. Новий інтерфейс роботи з тарифами

  Цінність: Мета зміни інтерфейсу - поліпшення зручності і зрозумілості.

  • Для поділу інформації додали ліве меню з пунктами «Куплені», «Очікують оплати», «Покупка», «Кошик», «Рахунки»;

  • Додали підказки з поясненням до опцій меню і кнопок;

  • Додали відображення вартості при виборі тарифу;

  • Зміна тарифу в бік збільшення тепер доступна тільки для основного тарифу.


08.02.2021

EDI
 1. Обмін непідписаними Коммерційними документами (COMDOC) з погодженням, або відхиленням такого документу

  Цінність: Спрощує процеси обміну документами між контрагентами та дає можливість перевести більшу к-сть процесів в компанії на електронний документообіг.

 2. Доопрацювали документ «Звіт про продажі» (SLSRPT) для мережі Розетка

  Цінність: Дозволить мережі обмінюватись цим документом з постачальниками.

 3. Доопрацювали обмеження (фільтри) для користувачів по GLN, типу документу, мережі

  Цінність: Тепер можливо встанови відповідні повноваження та обмеження для кожного користувача Вашої компанії.

 4. В журналі документів для «Товарної накладної» відображається інформація про суму + повідомлення про приймання

  Цінність: Дозволяє індифікувати документ за додатковими параметрами, не заходячи в нього.

 5. Оновлення в пошуку документів на платформі

  Цінність: Тепер пошук відбуваєтсья за кожним документом, а не за ланцюжком як було раніше - це значность спрощує пошук документів та обробку результатів пошуку.

ЕТТН
 1. Створення «е-ТТН» на підставі «Повідомлення про відвантаження (DESADV)»

  Цінність: Робота користувача в рамках однієї екосистеми для мінімізації часу, який він витрачає на робочі процеси для вирішення того чи іншого завдання. Основна ідея екосистеми – взаємозв’язок сервісів компанії один з одним, в цьому випадку «EDI + ЮЗД» та «ЕТТН». Створення «е-ТТН» на підставі «DESADV» дозволяє спростити та прискорити бізнес-процеси електронного документообігу. Для коректного створення були додані наступні перевірки:

  • Перевірка наявності доступу до сервісу «ЕТТН»;

  • Перевірка наявності та правильності заповнення ЄДРПОУ та/чи ІПН в GLN;

  • Перевірка наявності компаній у сервісі «ЕТТН» за ЄДРПОУ та/чи ІПН.

 2. Фільтрація для водія, який не є співробітником компанії-перевізника

  Цінність: Водій може обробляти тільки ті документи, в яких він виступає водієм. Перевізник, який працює за договором субпідряду з іншими компаніями-перевізниками, впевнений, що співробітник не з його компанії не має доступу до інших документів і комерційних даних компанії.

 3. «Акт перевантаження» на підставі «е-ТТН»

  Цінність: Це дає можливість учасникам автомобільних вантажних перевезень, у разі перевантаження вантажу в процесі перевезення на інший автомобіль, скласти «Акт перевантаження» відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. «Акт перевантаження» формується при заміні транспортного засобу (допускається тільки повне перевантаження вантажу в транспортний засіб, без поділу на декілька транспортних засобів) та/чи заміні водія та/чи перевізника.

 4. Вкладення в форматі PDF для «е-ТТН», «Заявки на транспортування» та її підтвердження

  Цінність: Згідно з порядком реалізації експериментального проекту щодо впровадження електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної провайдер забезпечує завантаження супровідних документів, що передбачені законодавством для перевезення вантажів, зазначених в е-ТТН, у форматі PDF та підкріплює їх до зареєстрованої в ЦБД е-ТТН.

 5. Додавання вкладень до «Акту виконаних робіт»

  Цінність: Перевізник та замовник мають можливість додати скан-копію рахунку, спеціальне вкладення з тарифікацією за напрямками та інші документи для більшої прозорості та інформованості контрагента. Також ця фіча дає можливість заощадити на відправленні паперових документів та не використовувати електронну пошту, як альтернативний засіб для відправлення документів – вся інформація знаходиться в одному місці.

 6. Доопрацювання логіки для «Акту виконаних робіт»

  Цінність: У користувача є можливість створити та відправити «Акт виконаних робіт» на підставі однієї та тієї ж «е-ТТН», якщо акт був відхилений однією зі сторін. Це означає, що «е-ТТН» та «Акт виконаних робіт», навіть якщо їх декілька, будуть пов’язані між собою, та користувач, який працює на веб-платформі або інтегровано з використанням інтеграційного модулю сервісу «ЕТТН», може швидко перемикатися між ними.

 7. Створення «Акту приймання-передавання» з нуля

  Цінність: Автоматизація процесу по фіксації факту передавання та приймання товарів або інших матеріальних цінностей.

 8. Видалення зайвих символів в ПІБ водія

  Цінність: Виключення помилок при збереженні підтвердження «Заявки на транспортування», якщо Перевізник використовує зайві символи в ПІБ водія.

 9. Доопрацювання «Акту розбіжностей» до «Акту приймання-передавання»

  Цінність: Прискорення роботи Вантажоодержувача при створенні «Акта розбіжностей» – номер і дата договору автоматично підтягуються на підставі «Акту приймання-передавання».

Е-Специфікація
 1. Новий інтерфейс сервісу

  Цінність: Після проведення дослідження з аналізу користувальницьких сценаріїв ми постаралися врахувати всі виниклі побажання та зауваження. Ключові зміни:

  • Нові розділи: «Важливі» (для зберігання документів, які є важливими для користувача), «Оброблені» (для зберігання документів, які вже були оброблені користувачем);

  • Ліве бокове меню замість табів;

  • Перейменовано назви розділів: «Пропозиції» -> «Узгодження цін», «Контракти» -> «Специфікація», «Новинки» -> «Комерційні пропозиції»;

  • Інформаційні блоки всередині товарного узгодження та специфікації;

  • Збережений пошук у сервісі;

  • Пагінація в розділі «Узгодження цін» та ще багато іншого.

 2. Оновлені друковані форми

  Цінність: Тепер при вивантаженні Excel/PDF-файлів товарних узгоджень відображаються всі передані дані в документах – це дає можливість користувачам використовувати ці файли при обробці та аналізі інформації за межами платформи.

 3. Відправлення повідомлень на e-mail користувачам торговельної мережі про новий вхідний документ або нову комерційну пропозицію

  Цінність: Це дає можливість менеджеру торговельної мережі своєчасно обробляти документи та товарні позиції, що поступили на узгодження.

 4. Завантаження товарних позицій з Excel-файлу

  Цінність: Постачальник має можливість масово відправити товарні позиції в торговельну мережу на розгляд шляхом їх завантаження з Excel-файлу, що значно економить його час. Цей функціонал доступний в рамках однієї категорії товару.

 5. Пагінація табличної частини в розділі «Комерційні пропозиції»

  Цінність: Дозволяє розділити великий масив товарних позицій в табличній частині, встановивши певну кількість товарних позицій для відображення, щоб:

  • Прискорити обробку даних;

  • Прискорити завантаження сторінки;

  • Перегляд та пошук потрібних елементів став простіше і зручніше;

  • Надати дизайну web-платформи акуратний та закінчений вигляд.

 6. Зміна статусу специфікації на активний

  Цінність: Якщо торговельна мережа видаляє товарні позиції та/або специфікації за допомогою API (в рамках цього процесу відбувається зміна статусу специфікації на неактивний), а вивантажує нову специфікацію (PRODUCTLIST) за допомогою FTP, то це доопрацювання дозволить постачальнику завжди працювати тільки з актуальними товарними позиціями та їх цінами.

 7. Виправлені помилки:

  • Проблеми з підписанням товарних узгоджень торговельною мережею;

  • Проблеми з сортуванням товарних позицій в специфікації за алфавітом;

  • Некоректний підрахунок загальної кількості товарних позицій в відправленому товарному узгодженні в торговельну мережу.

EDIN-Distribution

Для Виробника:

 1. Новий артикул для товарної позиції

  Цінність: Доопрацьована логіка обробки інтегровано відправленого прайс-листа виробником – тепер виробник може додати в прайс-лист (PRICAT / ACTION = 15, POSITION / ACTION = 2) товарну позицію, яка містить однаковий штрихкод, але різні артикули.

Для Виробника та Дистриб’ютора:

 1. Одиниця виміру – обов’язкове поле для заповнення в прайс-листі

  Цінність: Одиниця виміру є одною з основних характеристик товарної позиції. Тому при обробці інтегровано відправленого прайс-листа виробником виконується перевірка на її наявність. Це дозволяє виключити проблему з некоректним відображенням прайс-листа для виробника і дистриб’ютора на веб-платформі.

Tender
 1. Новий інтерфейс журналу аукціонів

  Цінність: Тепер журнал аукціонів став більш зручним та функціональним. Ключові зміни:

  • ліве бокове меню з папками «Усі аукціони», «Мої», «Чернетки», «Обране», «Підписки», «Збережений пошук»;

  • таби (вкладки) «Активні», «Майбутні» та «Завершені» з згрупованими аукціонами (за датою початку/закінчення).

  Важливо

  Новий інтерфейс доступний тільки для зареєстрованих та авторизованих користувачів.

 2. Безкоштовні аукціони

  Цінність: Організатор може легко зацікавити нових учасників своїми аукціонами придбавши тариф «Безкоштовна участь». Всі аукціони такого Організатора будуть безкоштовними для їх учасників, що допомагає залучити широку аудиторію учасників.

 3. Excel звіт з підсумками аукціону

  Цінність: Для зручності сприйняття інформації звіт оптимізовано, дані відображенні більш системно та компактно. Звіт надсилається організатору на Email по факту завершення аукціону, а також доступний у формі перегляду аукціону.

 4. Редагування аукціону

  Цінність: Дає змогу організатору самостійно, не витрачаючи час на звернення до технічної підтримки, виправити помилки у власному аукціоні. В опублікованому аукціоні до його старту можливо редагувати:

  • опис аукціону та опис лотів;

  • стартову ціну лотів;

  • категорію лотів;

  • додати / видалити вкладення до аукціону та лоту.

 5. Продовження збору пропозицій

  Цінність: За потреби Організатор може надати Учасникам додатковий час для підготовки пропозицій, без необхідності перестворювати аукціон (кнопка «Продовжити» поряд з датою завершення активного «Збору пропозицій» дозволяє обрати нову дату завершення).

 6. Видалення некоректної ставки

  Цінність: Запобігає блокуванню аукціону через помилкову некоректну ставку учасника. Опція доступна тільки для Організатора.

Вільний
 1. Візуалізація підпису

  Цінність: Більше не потрібно шукати підтвердження того, що документ підписано: при підписанні у формі перев’ю документу відображається штамп підпису (у верхньому лівому куті документа) та «лист підписання» (детальна інформація про всі накладені на документ підписи на останньому аркуші документа). Візуалізація підпису доступна для форматів PDF, JPG (JPEG), PNG, BMP.

 2. Архів документа та вкладення

  Цінність: Збереження необхідних документів на ПК можливо виконати в два кліки: відмітити потрібні документи в журналі та натиснути кнопку «Завантажити» (детальніше про масове завантаження документів). Також можливо завантажити архів кожного вкладення окремо у формі перев’ю документу.

 3. Пошук

  Цінність: Дає змогу швидко знайти документ використовуючи наступні критерії (окремо чи в комбінаціях):

  • Дату змін документу;

  • Тему повідомлення;

  • Статус;

  • ПІБ або Email відправника та отримувача документу.

 4. Оновлені правила підписання

  Цінність: Задля побудови прозорих процесів документообігу встановленні наступні правила:

  • Один користувач може підписати вхідний або вихідний документ не більше ніж 2 унікальними підписами;

  • Якщо документ відправлено на кількох користувачів – кожен може підписати не більш ніж 2 унікальними підписами; якщо один з отримувачів відхилив документ – подальша можливість підпису чи відхилення блокується.

 5. Друк

  Цінність: Реалізовано друк документів з візуалізацією підпису (штамп підпису у лівому верхньому куті кожного аркуша та детальна інформація про всі накладені на документ підписи на останньому аркуші документа). Можливість доступна для документів в форматі PDF, JPG (JPEG), PNG, BMP. Кнопка «Друк» розташована у формі перев’ю документу.

Форма реєстрації
 1. Запит на приєднання до акаунта

  Цінність: Якщо при реєстрації вказано ЕДРПОУ/ІПН вже існуючого на платформі акаунта – користувачу буде запропоновано відправити запит на приєднання до даного акаунта напряму його власнику. Власник акаунта (супер адміністратор та адміністратор) у листі може дозволити чи відхилити приєднання. У разі успішного приєднання саме власник акаунта налаштовує роль користувачу, наділяючи його необхідним доступом. Вся комунікація відбувається без участі технічної підтримки. Детальніше в інструкції за посиланням.

Лендінг
 1. Попередження про відсутність тарифу на наступний місяць

  Цінність: Щоб запобігти блокуванню доступу та забезпечити безперебійну роботу за 10 днів до кінця місяця та кожного дня за 5 днів до кінця місяця при авторизації на сторінці лендінгу відображаються попередження про відсутність активного тарифу на наступний місяць. Попередження відображаються якщо:

  • відсутній тариф на наступний місяць;

  • є обраний але не оплачений тариф на наступний місяць.

  Платформа також попереджає якщо у поточному місяці використано 80% та більше транзакцій (поставок, ЮЗД операцій).

Особистий кабінет
 1. Можливість придбати тариф з наступного місяця

  Цінність: Для нового користувача доступна можливість придбати тариф починаючи, як з поточного так і з наступного місяця. Якщо тариф придбано починаючи з наступного місяця (з пропуском поточного) – для поточного доступна можливість «Додати тариф».

 2. Оновлено правила користування платформою

  Цінність: Ознайомитися з новими правилами можливо за посиланням.

 3. Зміни у роботі з Особовим рахунком

  Цінність: Відтепер залишок коштів на Особовому рахунку (Балансі) не враховується при визначені суми Рахунку на оплату.


09.11.2020

Е-Специфікація
 1. Новий інтерфейс сервісу (beta)

  Цінність: Після проведення дослідження з аналізу користувальницьких сценаріїв ми постаралися врахувати всі виниклі побажання / зауваження. Ключові зміни:

  • нові розділи: «Важливі» (для зберігання документів, які є важливими для користувача), «Оброблені» (для зберігання документів, які вже були оброблені користувачем);

  • ліве бокове меню замість табів;

  • перейменовано назви розділів: «Пропозиції» -> «Узгодження цін», «Контракти» -> «Специфікація», «Новинки» -> «Комерційні пропозиції»;

  • інформаційні блоки всередині товарного узгодження та специфікації;

  • збережений пошук у сервісі;

  • пагинація в розділі «Узгодження цін» та ще багато іншого.

  Для тестування перейдіть за посиланням

 2. Видалення договорів, контрактів, товарних позицій за допомогою API

  Цінність: Використовуючи метод «RemoveContractData», мережа має можливість видалити:

  • вказаний контракт;

  • окремі товарні позиції в контракті.

 3. Завершені контракти для постачальника не відображаються (за замовчуванням)

  Цінність: Це зменшує ризик формування пропозиції на неактуальні завершені контракти. Також постачальник має змогу відфільтрувати тільки завершені контракти, використовуючи пошуковий ключ «#Завершені контракти». При використанні фільтра відображаються тільки ті мережі, у яких є завершені контракти.

EDIN-Distribution

Для Дистриб’ютора:

 1. Створення замовлення за допомогою API

  Цінність: Оптимізована робота інтегрованого дистриб’ютора - тепер при інтегрованій відправці замовлення за допомогою API використовується один URL запиту (метод Створення «Замовлення» (ORDER) за «Прайс-листом») із застосуванням всіх перевірок згідно веб-платформі.

Для Виробника:

 1. Відображення товарних позицій в прайс-листі дистриб’ютора на певну дату

  Цінність: Виробник завжди розуміє, які товарні позиції відобразяться в прайс-листі дистриб’ютора на певну дату, щоб заздалегідь планувати оновлення цін. Для цього необхідно використати пошуковий ключ «Прайс-лист дистриб’ютора на: YYYY-MM-DD».

ЕТТН
 1. Адаптація модуля, який відповідає за опрацювання COMDOC, до сервісу «ЕТТН»

  Цінність: Користувач має змогу використовувати вже існуючі документи ЮЗД у сервісі «ЕТТН». Клієнти, які не використовують сервіс «EDI», можуть відтворювати повноцінний ланцюг документів в сервісі «ЕТТН».

 2. Контроль підписантів і дати е-ТТН

  Цінність: Згідно з порядком реалізації експериментального проекту щодо впровадження електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної провайдер забезпечує:

  • перевірку достовірності ідентифікаційної інформації (для юридичних осіб України - це коректність ЄДРПОУ, для фізичних осіб та фізичних осіб - підприємців - це коректність реєстраційного номера облікової картки платника податків відповідно), наданої користувачем Системи, щодо відповідності даним кваліфікованого електронного підпису (КЕП);

  • звірку дати е-ТТН з датою накладання підпису вантажовідправником, не допускаючи реєстрації в ЦБД тих е-ТТН, що містять розбіжності у зазначених датах.

 3. Відправка е-ТТН незареєстрованому користувачу

  Цінність: Створювач е-ТТН може відправити запрошення своїм партнерам - перевізнику, вантажоодержувачу, які зараз незареєстровані в сервісі «ЕТТН». Це дає можливість запровадити безперервний документообіг, щоб не чекати реєстрації партнера для відправки документу.

 4. Додавання підказок при створенні е-ТТН

  Цінність: Для спрощення заповнення е-ТТН були додані кольорові підказки, усі можливі помилки також підсвічуються. Це дає користувачу можливість безперешкодно самостійно тестувати е-ТТН зі своїми партнерами.

Лендінг
 1. Новий сервіс «Вільний»

  Цінність: Новий сервіс ВІЛЬНИЙ, що входить до складу платформи EDIN, створений для тих, хто не має часу розбиратися, а потребує швидко підписати документи з партнером. Ключові можливості сервісу:

  • Легкий обмін підписаними чи не підписаними документами з партнерами (в наступних форматах: PDF/JPG/JPEG/PNG/BMP/DOC/DOCX/XLS/XLSX/PPT/PPTX/CSV/TXT/XML/P7S);

  • Можливість одночасної відправки документів декільком отримувачам;

  • Можливість надіслати документи незареєстрованному на платформі партнеру, відправивши йому запрошення на Email;

  • Можливість переслати документ третій особі (опція знаходиться в розробці).

  Детальна інструкція по роботі з сервісом за посиланням


14.09.2020

Е-Специфікація
 1. Сортування по найменуванню чи коду виробника в прайс-листі

  Цінність: Пошук необхідної товарної позиції в прайс-листі став швидше - тепер за замовчуванням товарні позиції відсортовані по зростанню

EDIN-Distribution
 1. Масове видалення прайс-листів та квот в прайс-листах (розділ «Контрагенти») (Для: Виробника)

  Цінність: Тепер для видалення прайс-листів та квот в прайс-листах немає необхідності заходити в кожен прайс-лист окремо. Перебуваючи в розділі «Контрагенти», оберіть необхідного дистриб’ютора або оберіть усіх своїх дистриб’юторів та натисніть на кнопку «Видалити».

 2. Масове видалення квот всередині прайс-листа (Для: Виробника)

  Цінність: У Вас є можливість видалити квоти, перебуваючи в самому прайс-листі, що також прискорює процес їх оновлення. Зайдіть в прайс-лист конкретного дистриб’ютора та натисніть на кнопку «Видалити», після чого оберіть «квоти в прайс-листі» - тепер немає необхідності заходити в кожну товарну позицію та видаляти квоту.

 3. Доробка форматів для полів «Вага одиниці», «Вага коробки», «Коробок на палеті», «Вага палети» (Для: Виробника)

  Цінність: Це дозволяє використовувати до шести знаків після точки при завантаженні прайс-листа з Excel і редагуванні даних товарної позиції в самому прайс-листі.

Лендінг
 1. Нова форма авторизації

  Цінність: Змінено зовнішній вигляд форми авторизації. Форма авторизації стала більш зручною та функціональною. Завдяки змінам, клієнт може не тільки авторизуватися на платформі EDI Network, але й змінити свій пароль. Новий клієнт має змогу зареєструватися на платформі.

Аккаунт
 1. Додаткова інформація про компанію

  Цінність: При реєстрації або після авторизації Ви маєте змогу вказати додаткову інформацію про свою компанію. Ця інформація може бути використана для надання Вам індивідуальних пропозицій та рекомендацій по підключенню наших продуктів.

 2. Зміна тарифу

  Цінність: Тепер Ви можете самостійно змінювати обрані тарифні пакети. Зміна тарифного пакету виконується для кожного місяця окремо. Для зміни тарифного пакету оберіть необхідний місяць та настисніть “Змінити”. У формі виберіть один з доступних тарифів. В разі, якщо на Вашому балансі недостатньо коштів для зміни тарифу, Ви маєте змогу сформувати рахунок на поповнення балансу. Також звертаємо Вашу увагу на правила та особливості зміни тарифного пакету, з якими Ви можете ознайомитись за посиланням

 3. Докупка тарифу на поточний місяць

  Цінність: В разі необхідності Ви маєте змогу самостійно докупити необхідний Вам тарифний пакет на поточний місяць. Докупка тарифу дозволяє уникнути блокування та запобігає виникненню позалімітних опцій. Для докупки тарифу виберіть поточний місяць та натисніть “Докупити”. На формі виберіть необхідний тариф. В разі, якщо на Вашому балансі недостатньо коштів для докупки тарифу, Ви маєте змогу сформувати рахунок на поповнення балансу. Докупити можна любий тариф з доступного переліку. Докупити можна декілька тарифів. Докуплений тариф можна змінити.

 4. Вибір тарифу на наступний період

  Цінність: Для того, щоб Ви могли працювати з платформою необхідно обрати та оплатити тариф на наступний період. На наступний період Ви можете обрати новий зручний тариф. Для вибору тарифу оберіть відповідний сервіс та натисніть “Продовжити”. На формі вкажіть період та виберіть значення тарифу. Обрані дані попадають до кошика. Якщо балансу вистачає - ви матимете змогу придбати новий тариф, в разі нестачі балансу - буде сформовано рахунок на поповнення балансу.

 5. Замовлення додаткових послуг

  Цінність: Ви можете самостійно замовити додаткові послуги. При замовленні вкажіть додаткову інформацію, щоб ми мали змогу надати Вам кращу пропозицію. Для замовлення послуги натисніть “Замовити”. На формі вкажіть додаткову інформацію. Після відправлення форми автоматично надсилається запит до відповідальної особи провайдера. Ми проводимо аналіз наданої інформації та готуємо пропозицію для Вас. За необхідності наш менеджер з Вами зв’яжеться.

ЕДІ+ЮЗД
 1. Масові операції

  Цінність: На платформі впроваджено масові операції! Для вибору масової дії необхідно виділити чекером один або декілька документів. Після чого з’являються відповідні кнопки для вибору операції. Інструкція по роботі з масовими операціями + Вебінар по масовим операціям

 2. Факторинг

  Цінність: Факторинг - це фінансова комісійна операція, при якій клієнт переуступає дебіторську заборгованість факторинговій компанії з метою:

  • миттєвого отримання більшої частини платежу;

  • гарантії повного погашення заборгованості;

  • зниження витрат по веденню рахунків.

  Наразі постачальник має змогу створити та відправити підписану з обох боків накладну (Видаткова накладна, Прибуткова накладна, Товарна накладна) до факторингової організації. З накладної, яка підписана з обох боків, є можливість створити Універсальний документ (CONDRA), вкладенням до якого буде підписаний оригінал документу у форматі p7s. Для відправки фактору - необхідно обрати відповідного одержувача. Наразі це тільки початковий процес. Провайдер не надає гарантій опрацювання документу з боку фактора.


31.08.2020

EDIN-Distribution
 1. Сортування по найменуванню чи коду виробника в прайс-листі (для: Дистриб’ютора та Виробника)

  Цінність: У виробника та дистриб’ютора є можливість відсортувати за зростанням або зменшенням товарні позиції за стовпцями «Найменування» або «Код виробника» в прайс-листі. Для цього необхідно натиснути на назву стовпчика в шапці табличній частині прайс-листа.

Всі сервіси
 1. Доробка інтерфейсу підписання

  Цінність: Відбулися зміни в інтерфейсі підписання згідно з Вашими побажаннями, що Ви нам залишаєте - додана можливість видалення помилково зчитаних ключів, тепер вибір типу ключа для підписання Податкових накладних зберігається протягом всієї сесії. Ви можете ознайомитися з інструкціями за посиланнями:

Е-Специфікація
 1. Завантаження фото товару в розділі «Новинки»

  Цінність: При додаванні нової комерційної пропозиції у постачальника є можливість завантажити або видалити фото товару для ще простішої ідентифікації товарної позиції. Детальніше за посиланням

 2. Відправка повідомлень на електронну пошту щодо комерційних пропозицій

  Цінність: Користувачам мережі та постачальника на електронну пошту приходять повідомлення про нову вхідну комерційну пропозицію та про зміну статусу комерційної пропозиції, де вказуються назва торгової мережі / компанії постачальника, найменування та штрихкод товарної позиції. Для переходу в сервіс «Е-Спецификація» потрібно натиснути на посилання в письмі.

EDI
 1. Реалізовано новий тип документу «Товарна специфікація»

  Цінність: Ми намагаємося повністю замінити паперові документи на електронні, тому було додано новий юридично значущий документ «Товарна специфікація». Тепер Ви можете в електронному вигляді узгоджувати ціни зі своїми контрагентами. Ви можете ознайомитися зі специфікацією за посиланням

 2. Посторінковий друк документів при масовому друці

  Цінність: Ми завжди прислуховуємось до побажань клієнтів. Саме тому тепер при друку декількох документів кожен документ починається на новій сторінці. Це значно пришвидшить обробку документів, які були роздруковані. Ознайомитися з інструкцією можна за посиланням

 3. Реалізовано новий тип документу «Акт звірки зведений»

  Цінність: Ми намагаємося повністю замінити паперові документи на електронні, тому було додано новий .ридично значущий документ «Акт звірки зведений». Тепер Ви можете в електронному вигляді проводити звірку первинних документів зі своїми контрагентами. Ви можете ознайомитися зі специфікацією за посиланням


17.08.2020

Особистий кабінет
 1. Особистий кабінет

  Цінність: У відповідності до стратегії компанії АТС (тм EDIN), ми почали активну розробку нового сервісу - «Особистий кабінет». Мета сервісу: «Автоматизація взаємодії клієнта з провайдером, що дозволить підвищити ефективність комунікацій, оптимізувати бізнес-процеси взаємодії між клієнтом та провайдером, пришвидшити опрацювання клієнта, надати максимальну автономію клієнту у налаштуваннях платформи, підключенні своїх контрагентів.» Особистий кабінет складатиметься з 3х розділів:

  • Аккаунт - все що має відношення до взаємодії клієнта та провайдера;

  • Налаштування - все що можна віднести до налаштувань платформи;

  • Контрагенти - все що стосується взаємодії клієнта зі своїми контрагентами.

  Наразі ми запустили перший розділ «Аккаунт». У розділі реалізовано наступні підрозділи:

  • Баланс - керування Особовим рахунком, вибір та зміна тарифного пакету. Підрозділ доступний у разі підключення до нової тарифної моделі. Для отримання консультації з приводу переходу на нову тарифну модель, будь ласка, надішліть листа на ел. адресу sales@edin.ua;

  • Документи - отримання, підписання документів від провайдера (акти, рахунки, договори та ін.).

  За більш детальною інформацією звертайтесь на ел. пошту - sales@edin.ua. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію, консультації та допомогу.

 2. Розділ «АТС» переїхав до Особистого кабiнету

  Цінність: У зв’язку з розробкою Особистого кабінету, розділ (сервіс) «АТС» перенесли до Особистого кабінету. Для доступу до документів від АТС необхідно перейти в Особистий кабінет у розділ «Аккаунт» у підрозділ (вкладку) «Документи». Функціональні можливості залишились такими самими. Інструкція по роботі з підрозділом «Документи» за посиланням.

Вільний
 1. Анонс нового сервісу «Вільний»

  Цінність: Ми намагаємось задовольнити всі потреби наших клієнтів. Тому вирішили створити супер просте рішення для електронного документообігу юридично значущими документами. Обмінятися з партнером електронними документами буде так само просто, як і надіслати листа. А разом з Особистим кабінетом - обмін документами буде ще простішим. Незабаром ми почнемо збирати заявки на участь у тестуванні нового сервісу. Тому слідкуйте за новинами на наших сайтах, в соціальних мережах, на платформі.

Всі сервіси
 1. Зміна інтерфейсу підписання

  Цінність: Ми намагаємось задовольнити всі потреби наших клієнтів. Тому згідно з Вашими побажаннями вирішили змінити інтерфейс підписання для електронного документообігу юридично значущими документами. Ви можете ознайомитися з інструкціями за посиланнями:

Е-Специфікація
 1. Новий розділ - Новинки

  Цінність: Ми пропонуємо нашим партнерам нове сучасне рішення для спрощення узгодження комерційних пропозицій між постачальниками та мережами. Постачальник має можливість легко і швидко додати товарні позиції в розділі та відправити комерційну пропозицію в будь-яку мережу, навіть якщо постачальник з нею не працює. У свою чергу мережа має можливість швидко вибрати вигідну пропозицію - є автоматичний розрахунок рентабельності.

 2. Новий розділ - Акції

  Цінність: Нове сучасне рішення для автоматизації процесів з управління акціями. Мережа передає список запланованих акцій, а постачальник може подати пропозицію на участь у конкретної акції, для цього йому необхідно подати в мережу на узгодження один з типів промо пропозицій - Зниження ціни, Компенсація, Комбо (Зниження ціни + Компенсація).

 3. Новий тип промо пропозиції - Компенсація

  Цінність: Тепер постачальник може узгоджувати пропозицію щодо компенсації продажів під конкретну акцію.

 4. Новий тип промо пропозиції - Комбо

  Цінність: У цій пропозиції постачальник узгоджує як зниження ціни, так і компенсацію продажів під конкретну акцію.


03.08.2020

EDIN-Distribution
 1. Швидке завантаження прайс-листа

  Цінність: Тепер завантаження прайс-листа проходить в декілька секунд. Для: Дистриб’ютора та Виробника.

 2. Зафіксована шапка таблиці прайс-листа

  Цінність: Це покращує навігацію та швидкість обробки даних. Для: Дистриб’ютора.

 3. Нове поле в прайс-листі «Код виробника»

  Цінність: Для більш швидкого пошуку товарної позиції в прайс-листі. Для: Дистриб’ютора та Виробника.

 4. Підсумкові значення лінійки, категорії та підкатегорії

  Цінність: Ви розумієте - чи передбачені Вам додаткові бонуси за замовлення. Для: Дистриб’ютора.

 5. Пошук інформації в журналі документів

  Цінність: Необхідна інформація — легко через пошук. Для: Дистриб’ютора та Виробника.


20.07.2020

EDI
 1. Логотипи торгівельних мереж

  Цінність: Тепер Ви ще швидше зможете ідентифікувати свого контрагента в журналі документів.

 2. Масова відмітка прочитаних документів

  Цінність: Більше не потрібно відкривати кожен документ окремо - тепер обробка документів проходить набагато швидше.

 3. Масове підписання Податкових та Видаткових накладних

  Цінність: Тепер Ви можете масово підписувати та відправляти документи в розділі «Чернетки», щоб не заходити в кожен документ окремо.

 4. Автоматичне оновлення даних в Товарному довіднику

  Цінність: Достатньо один раз внести відсутні дані по позиції в документ «Повідомлення про відвантаження», і вони автоматично запишуться в Товарний довідник.

Е-Специфікація
 1. Додавання обгрунтування зміни ціни в процесі узгодження мережею пропозиції

  Цінність: Більше не потрібно створювати нову пропозицію - Ви можете додавати вкладення після відправки пропозиції в статусі «На узгодженні».

 2. Розширена інформація про підписантів

  Цінність: Це дає можливість переконатися в коректності підписаного документа без додаткових дій.

 3. Заборона відправки документу, підписаного тільки печаткою

  Цінність: Зменшення ризику визнання документу, підписаного тільки печаткою, недійсним через відсутність цифрового підпису.


07.07.2020

EDI
 1. Масове відправлення комерційних документів

  Цінність: Для відправлення підписаного документу більше не потрібно заходити в кожен документ - тепер Ви можете масово відправляти підписані документи, перебуваючи в розділі «Чернетки».

 2. Відображення інформації про підписи

  Цінність: Тепер інформація про наявні підписи на документі відображається структуровано, також було додано додаткову інформацію для більш точного визначення підписанта.

 3. Збереження останнього фільтру

  Цінність: Останні параметри фільтру, що застосовувався, автоматично зберігаються. При збереженні також враховується розділ, в якому було застосовано фільтр. Це дозволяє не повторювати дії з визначенням параметрів фільтру при переміщенні між розділами.

 4. Автоматична нумерація позицій у документах, що відправляються у відповідь

  Цінність: Раніше нумерація позицій застосовувалась відповідно до документу-підстави. Це викликало ряд незручностей та могло призводити до помилок. Зараз при створенні документу позиції нумеруються автоматично починаючи з 1.

 5. Розширено можливості масових операцій

  Цінність: До масових операцій додано нові можливості: масовий друк, масове вивантаження в обраному форматі, консолідоване замовлення в Excel, масовий підпис документів DOCUMENTINVOICE, DOCCORINVOICE з чернеток.

Е-Специфікація
 1. Додавання позицій в чернетці пропозиції

  Цінність: Більше не потрібно створювати нову пропозицію, якщо необхідна позиція не була додана з контракту відразу при створенні пропозиції - тепер Ви можете додавати позиції з контракту, перебуваючи в самій пропозиції.