Інструкція по роботі з «Накладною за кількістю» з мережею Фоззі за схемою «Match Invoice»


Вступ

Дана інструкція описує порядок формування та відправки «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE) на платформі EDI Network. «Накладна за кількістю» (DOCUMENTINVOICE) є юридично значимим документом (ЮЗД) і може викоистовуватись при роботі з мережею Фоззі в схемі документообігу «Match Invoice».

XML Специфікації для роботи з Фоззі (за схемою «Match Invoice»)

1 Формування «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE)

«Накладна за кількістю» (DOCUMENTINVOICE) формується на підставі «Повідомлення про відвантаження» (DESADV). Для цього потрібно перейти в розділ «Надіслані» та обрати потрібний документ. Для зручності можливо скористатись пошуком (за типом документа (приклад в зображенні), номером документа чи GLN):

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_001.png

У відкритому документі на формі-підказці виберіть зі списку «Накладна за кількістю»:

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_002.png

Після чого на підставі «Повідомлення про відвантаження» (DESADV) автоматично створюється «Накладна за кількістю» (DOCUMENTINVOICE). На формі створюваного документа значення більшості полів заповняться (пененесутся) з документа-підстави. Всі поля, позначені червоною зірочкою * - обов’язкові до заповнення:

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_003.png

Примітка

Якщо всі позиції в створеній «Накладній за кількістю» (DOCUMENTINVOICE) співпадають з позиціями в «Замовленні» (ORDERS), то в табличній частині відсутня кнопка «+Додати» (додавати можливо лише позиції вказані в «Замовленні»). Позиції, яких немає в «Замовленні» (були перенесені з «Повідомлення про відвантаження» (DESADV)) за вимогою мережі вважаються некоректними і потребують видалення. Платформа повідомляє про помилку, некоректні позиції відмічені в таблиці помаранчевим кольором:

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_008.png

Порада

Значення поля «Накладна за кількістю №» рекомендовано замінити на значення поля «Кількісна накладна №» пов’язаної раніше відправленої «Інструкції по транспортуванню» IFTMIN (звісно, якщо це поле було зазначено).

Детальніше зі структурою «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE) можете ознайомитись на сторінці з xml-специфікаціями.

В табличній частині створеного документа знаходяться всі товарні позиції (перенесені з документа-підстави «Повідомлення про відвантаження» (DESADV)). Дані позицій можливо відредагувати та «Змінити» (вікно відкривається по кліку на штрихкод товару):

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_004.png

Також можливо «Видалити» товарні позиції з табличної частини документа:

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_005.png

Після внесення всіх необхідних змін в документ потрібно натиснути кнопку «Зберегти» (1), потім «Підписати» (2):

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_006.png

1.1 Підписання та відправка «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE)

Після ініціалізації бібліотеки підписання, система надасть можливість додати ключ для підписання. При першому підписанні у модальному вікні потрібно обрати файл чи токен (1), ввести пароль (2) та натиснути «Зчитати» (3) ключ для підписання:

../_images/file1n4.png ../_images/file2n4.png

При успішному додаванні ключа автоматично відобразиться особа, від імені якої буде здійснено підписання. У користувача може бути додано кілька ключів - для вибору потрібного для здійснення операції підписання потрібно проставити відмітку (4) лівою кнопкою миші і натиснути «Підписати» (5):

../_images/file3n4.png

Важливо

Якщо підписання цим ключем вже було здійснено або знайдена невідповідність даних ЄДРПОУ/ІПН (перевірка), то підписання блокується, а користувачу виводиться відповідне повідомлення:

../_images/wrong_key6.png

Додатково в вікні підписання можливо натиснути «Детальніше» для того, щоб переглянути інформацію про підписанта; можливо видалити помилкові ключі (del_key).

При подальшій роботі з раніше доданим ключем/-ами потрібно вводити лише пароль для обраного ключа:

../_images/file4n4.png ../_images/file5n3.png

Після підписання «Накладної за кількістю» (DOCUMENTINVOICE) документ потрібно «Відправити»:

../_images/Fozzy_DOCUMENTINVOICE_instruction_007.png

Відправлений документ автоматично потрапляє в папку «Надіслані» і буде знаходитись в ланцюжку документів разом із пов’язаними документами.

Мережа Фоззі зі своєї сторони переглядає та підписує документ, після чого документообіг «Накладною за кількістю» (DOCUMENTINVOICE) вважається завершеним.


Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua