Інструкція для клієнтів «Системи Трейд» та «ПУСК». Робота з «Актом виконаних робіт» (COMDOC_013) та «Актом звірки зведеним» (COMDOC_029)


Вступ

Інструкція призначена клієнтам «Системи Трейд» та «Першої Української Сервісної Компанії» («ПУСК»), що працюють з «Актом виконаних робіт» (COMDOC_013) та «Актом звірки зведеним» (COMDOC_029).

«Система Трейд» чи «Перша Українська Сервісна Компанія» («ПУСК») в якості контагента формує та відправляє документи «Акт виконаних робіт» (COMDOC_013) та «Актом звірки зведеним» (COMDOC_029). Ці документи відображаються у «Вхідних»:

../_images/System_Pysk_work_with_COMDOC_013_COMDOC_029_01.png

Порада

Для зручності можливо скористатись фільтром документів у «Вхідних»:

../_images/System_Pysk_work_with_COMDOC_013_COMDOC_029_02.png

Робота з «Актом виконаних робіт» (COMDOC_013)

У папці «Вхідні» виберіть та перейдіть у небхідний документ:

../_images/System_Pysk_work_with_COMDOC_013_COMDOC_029_03.png

Ви можете ознайомитись з відкритим документом та якщо згодні з його змістом натиснути кнопку «Підписати та відправити» або на формі-підказці натиснути «Редагувати».

Примітка

При «Редагуванні» доступно змінити лише номер та дату документу непідписаного документа:

../_images/System_Pysk_work_with_COMDOC_013_COMDOC_029_04.png

Після внесених змін потрібно «Зберегти», «Підписати» та «Відправити» документ.

Підписання та відправка документа

Після ініціалізації бібліотеки підписання, система надасть можливість додати ключ для підписання. При першому підписанні у модальному вікні потрібно обрати файл чи токен (1), ввести пароль (2) та натиснути «Считати» (3) ключ для підписання:

../_images/file1n4.png ../_images/file2n4.png

При успішному додаванні ключа автоматично відобразиться особа, від імені якої буде здійснено підписання. У користувача може бути додано кілька ключів - для вибору потрібного для здійснення операції підписання потрібно проставити відмітку (4) лівою кнопкою миші і натиснути «Підписати» (5):

../_images/file3n4.png

Важливо

Якщо підписання цим ключем вже було здійснено або знайдена невідповідність даних ЄДРПОУ/ІПН (перевірка), то підписання блокується, а користувачу виводиться відповідне повідомлення:

../_images/wrong_key8.png

Додатково в вікні підписання можливо натиснути «Детальніше» для того, щоб переглянути інформацію про підписанта, обрати за необхідності посаду, скинути пароль активного ключа (drop_pass) чи видалити помилкові (del_key).

При подальшій роботі з раніше доданим ключем/-ами потрібно вводити лише пароль для обраного ключа:

../_images/file4n4.png

Після підписання інформація щодо підписанта відображається в блоці «Підписанти». Для відправки документа необхідно натинути на кнопку «Відправити». Після відправки документа контрагенту він відображається в журналі вихідних документів.

Робота з «Актом звірки зведеним» (COMDOC_029)

У папці «Вхідні» виберіть та перейдіть у небхідний документ:

../_images/System_Pysk_work_with_COMDOC_013_COMDOC_029_05.png

Ви можете ознайомитись з відкритим документом та якщо згодні з його змістом натиснути кнопку «Підписати і відправити у відповідь». Підписання відбувається аналогічно до підписання будь-якого іншого документа на платформі та вже описане в розділі Підписання та відправка документа .


Служба сервісної підтримки: support@edin.ua