Формування та відправка документа «Підтвердження замовлення» (ORDRSP) на платформі EDI Network


Вступ

Дана інструкція описує порядок формування та відправки документа «Підтвердження замовлення» (ORDRSP). Постачальник на підставі отриманого замовлення формує документ ORDRSP, в якому підтверджує або не підтверджує поставку тієї чи іншої позиції продукції. Постачальник може змінити кількість товару, що поставляється (наприклад, в залежності від кратності упаковки, залишків на складі і т.д.).

Формування ORDRSP у відповідь на вхідне Замовлення

Щоб сформувати «Підтвердження замовлення (ORDRSP)» на підставі Замовлення (ORDER), увійдіть в папку «Вхідні» і виберіть замовлення, за яким потрібно зробити підтвердження.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_01.png

Для пошуку достатньо ввести коректний номер документа в полі «Пошук». Документи також можливо шукати за Відправником, Датою документа і Одержувачем.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_02.png

Для формування ORDRSP виберіть «Підтвердження замовлення» на формі-підказкою, документ створиться автоматично.З Замовлення заповнені поля переносяться в «Підтвердження замовлення». Всі поля, позначені червоною зірочкою *обов’язкові для заповнення.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_03.png
  1. Одержувач - дані одержувача (мережі), не підлягають редагування

  2. Підтвердження замовлення - поле «Тип документа»

  3. - номер замовлення

  4. від - дата підтвердження, за замовчуванням вказана поточна дата

  5. Покупець - заповнюється автоматично, або за допомогою кнопки «Пошук контрагента», або за допомогою кнопки «Вказати себе»

  6. Постачальник - автоматично, або за допомогою кнопки «Пошук контрагента», або за допомогою кнопки «Вказати себе»

  7. Місце доставки - автоматично, або за допомогою кнопки «Пошук контрагента», або за допомогою кнопки «Вказати себе»

За допомогою кнопки «Пошук контрагента» (лупа) або ж за допомогою кнопки «Вказати себе» (будинок) можливо змінити дані Покупця або Постачальника.

Поле «Тип документа» можна змінити натиснувши на назву типу, і замість Підтвердження замовлення, вибрати Заміна або Видалення підтвердження замовлення.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_04.png

Блоки Доп інфо, Рампи необов’язкові для заповнення, блок Всього розраховується автоматично.

У блоці Позиції відображається таблиця-перелік замовлених товарних позицій і основна інформація по позиціях. Товарні позиції переносяться з Замовлення, їх можна підтвердити, видалити, змінити.

Всі зміни за позиціями тільки після узгодження з мережею!

Можливі наступні «Дії над вибраними» позиціями: Буде доставлено або Відмовлено. У колонці Дії - відображається статус дії в обраній позиції. Можливі наступні статуси: Буде доставлено, Зміни кількості, або Відмовлено.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_05.png

Постачальник може редагувати позиції, наприклад, у випадку коли необхідно змінити кількість підтвердженого товару. Для цього внесіть кількість товару, що підтверджується в колонці Постачаєма кількість. Якщо якась із позицій відсутня і поставлятися не буде, її необхідно відзначити галочкою і видалити.

Можливо також додати іншу позицію з Товарного довідника, заповнивши форму Додати позицію під кнопкою Додати.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_06.png

Важливо

Увага! Підтверджена кількість товарних позицій не може перевищувати зазначену в замовленні!

Після внесення всіх даних в документі, натисніть кнопку «Зберегти», потім «Відправити».

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_11.png

Відправлений документ автоматично потрапляє в папку «Відправлені» і буде знаходиться в ланцюжку документів разом із замовленням.

Також є можливість сформувати документ «Підтвердження замовлення» (ORDRSP) з розділу «Вхідні», при натисканні зеленої кнопки «Створити», і вибравши тип документа «Підтвердження замовлення »у вікні Створити документ.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_07.png

Створений таким чином документ «Підтвердження замовлення» (ORDRSP) є аналогічним до документу, створеному на основі замовлення, однак всі поля в такому віпадку необхідно заповнювати самостійно. У новому документі, всі поля позначені червоною зірочкою ***** є обов’язковими до заповнення**.

Одержувач - необхідно заповнити за допомогою кнопки «Пошук контрагента» (лупа) або ж за допомогою кнопки «Вказати себе» (будинок). Форма Пошук контрагента дає можливість знайти контрагента по GLN, ІПН, за назвою компанії або за назвою мережі (при виборі відповідного чекера).

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_08.png

Блок Додаткова інформація заповнювати необов’язково - ви можете відкрити або приховати цей блок натиснувши на кнопку Розгорнути / Згорнути.

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_09.png

Блок Рампи заповнюється в табличній формі інформацією про умови та час відвантаження:

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_10.png

Після внесення всіх даних в документі, натисніть кнопку «Зберегти», потім «Відправити».

../_images/ORDRSP_na_EDI_Network_11.png

Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua