huawei_logo Huawei | Робота в додатку «EDIN Driver» (інструкція для Водіїв)


Увага

Для коректної роботи сервісу додаток «EDIN Driver» та всі додатки, від яких залежить підписання мають бути оновлені до останньої версії!

Як завантажити «Play Market» на Huawei?

Якщо «Google Play Market» у Вас вже встановлений, то переходьте до встановлення додатка «EDIN Driver» (наступного розділу), якщо ж ні, то дана відеоінструкція буде для Вас корисною:

Посилання на https://m.ourplay.net

Увага

Для коректної роботи сервісу додаток «EDIN Driver» та всі додатки, від яких залежить підписання мають бути оновлені до останньої версії!

1 Встановлення додатка «EDIN Driver»

Для встановлення додатка «EDIN Driver» натисніть на кнопку google-play чи самостійно знайдіть віджет за назвою в «Google Play Market». Далі потрібно «Установити» додаток:

../../_images/Android_001.png

Встановлений додаток «EDIN Driver» можливо одразу «Відкрити» з «Google Play Market» чи знайти серед встановлених додатків на Вашому пристрої за назвою:

../../_images/Android_002.png

2 Реєстрація/Авторизація Водія в додатку «EDIN Driver»

Для самостійної реєстрації в додатку «EDIN Driver» Водію необхідно на сторінці авторизації натиснути на кнопку «Зареєструватися», ввести свою пошту, вигадати пароль та знову натиснути «Зареєструватися». Після чого Водію на вказану пошту відправляється лист з посиланням для підтвердження реєстрації - перейдіть за посиланням (дійсне 72 години) в ньому щоб підтвердити email:

../../_images/Android_046.png

Увага

Лист міг потрапити до спаму. Тому перевірте не тільки «Вхідні», але й «Спам». В разі попадання до спаму налаштуйте правила, щоб наступні листи від EDIN не потрапляли до спаму.

Підказка

Для відновлення втраченого пароля потрібно натиснути на кнопку «Забули пароль?» та вказати Ваш email, з яким ви входили в додаток. На вказану пошту прийде лист - Вам потрібно перейти за посиланням для відновлення пароля; після чого відкриється додаток, де потрібно двічі ввести новий пароль та «Зберегти» зміни:

../../_images/Android_034.png

Вітаємо: Ваш новий пароль може бути використаний для авторизації!

Для продовження потрібно «Вибрати» один із способів для ідентифікації за Вашим КЕП:

При використанні файлового ключа Ви маєте переконатись, що він знаходиться на Вашому пристрої! Потрібно обрати «Файловий ключ» -> «Додати файловий ключ»:

../../_images/Android_025.png

За потреби потрібно дозволити доступ додатку «EDIN Driver» до Ваших файлів та обрати серед них Ваш ключ. Далі потрібно обрати зі списку АЦСК, що видав Вам ключ, вказати пароль і натиснути «Підписати». Ваші дані підтягнуться автоматично (при першій реєстрації потрібно ще вказати Серію та номер посвідчення водія і Номер телефону):

../../_images/Android_027.png

Тепер Ваш ключ підпису відображається в меню «Користувач» -> «Ключ підпису» (за потреби там його можливо замінити).

3 Підписання е-ТТН в EDIN «Driver»

У вкладці «В процесі» відображаються е-ТТН, які Ви можете відфільтрувати («Всі», «Підписані», «Не підписані»). Для того, щоб детальніше ознайомитись з документом потрібно натиснути на нього, а вибір документа здійснюється «свайпами» вліво вправо:

../../_images/Android_008.gif

Підказка

«Не підписані» е-ТТН документи можливо підписати кожен окремо чи масово, обравши кілька документів.

  1. Для того, щоб підписати 1 документ потрібно при перегляді документа чи у вкладці «В процесі» обрати не підписаний документ і натиснути «Підписати»:

../../_images/Android_009.png
  1. Для того, щоб підписати кілька документів потрібно у вкладці «В процесі» серед «Не підписаних» документів затиснути один із документів (для активації функціоналу масового підписання), відмітити потрібні документи чи «Обрати всі» та натиснути «Підписати (к-ть)»:

../../_images/Android_010.gif

Обрані документи підписано: з даними підписантів Ви можете ознайомитись відкривши «Підписантів» у документі:

../../_images/Android_012.png

Після того, як Вантажоодержувач підписує та надсилає е-ТТН документ зі своєї сторони, його статус змінюється (Ви отримаєте сповіщення) на «Вантажоодержувач підписав ТТН» і він автоматично переноситься у вкладку «Завершені»:

../../_images/Android_020.png

Підказка

Для зручної роботи з новими та поточними документами в додатку EDIN «Driver» старі документи можливо «Перемістити в завершені» (після цього документ не буде відображатись в розділі «В процесі»):

../../_images/Android_013.png

4 Відхилення е-ТТН в EDIN «Driver»

Для того, щоб відхилити документ потрібно при перегляді документа чи у вкладці «В процесі» обрати не підписаний документ і натиснути «Відхилити»; потрібно вказати текстом причину відхилення (для ваших контрагентів) та ще раз натиснути «Відхилити»:

../../_images/Android_021.png

Відхилений документ змінює свій статус на «Водій відхилив ТТН» та автоматично потрапляє у вкладку «Завершені», при перегляді якого відображається Ваш коментар-причина відхилення:

../../_images/Android_022.png

5 Робота з Актами до е-ТТН в EDIN «Driver»

Якщо до е-ТТН документа був складений Акт, то це документ також відображається у вкладці «В процесі»:

../../_images/Android_049.png

При цьому сам е-ТТН документ, до якого складено даний Акт містить інформацію про акти (помаранчевим кольором):

../../_images/Android_050.png

При детальному перегляді е-ТТН документа відображається блок «Коригуючі акти», де відображаються всі супутні Акти (Акт відкривається при натисканні на його плитку):

../../_images/Android_051.png

5.1 Обробка вхідного «Акта розбіжностей про вантаж» (DisagreementAct) в EDIN «Driver»

При створенні Вантажоодержувачем «Акта розбіжностей про вантаж» робота з е-ТТН блокується і для продовження роботи Перевізнику/Водію потрібно «Підписати» чи «Відхилити» даний Акт:

../../_images/Android_052.png

Процеси Підписання та Відхилення Актів ідентичні до дій, що виконуються до е-ТТН та описані у розділах вище (розділ 3 та розділ 4 відповідно). Після Підписання чи Відхилення Акт змінює свій статус з «Очікується підписання водієм» на «Підписано всіма сторонами» чи «Відхилено перевізником/водієм» відповідно.

6 Корисна інформація

Для того, щоб переглянути друковану форму ТТН потрібно перейти в картку документа => «три крапки» => «Відкрити друковану форму»:

../../_images/Android_036.gif

Для того, щоб поділитись друкованою формою ТТН потрібно перейти в картку документа => «три крапки» => «Поділитись»:

../../_images/Android_037.gif

Для того, щоб побудувати маршрут відразу з документа потрібно перейти в картку ТТН => розгорнути блок Адреси => натиснути на адресу пункту розвантаження та обрати додаток для побудови маршруту:

../../_images/Android_038.gif

Щоб скористатись пошуком документів потрібно перейти в таб-бар Пошук => вказати дані для пошуку => натиснути кнопку Пошук:

../../_images/Android_039.gif

Підказка

Пошук можливий по 6 значенням (дата документа, статус документа, містить акти, замовник, вантажоодержувач, перевізник)


Якщо Перевізник заблокував Водія то при відображенні ТТН для користувача буде відображатись повідомлення «Перевізник обмежив доступ до документа»:

../../_images/Android_042.png

Блокування Водія відбувається в особистому кабінеті Перевізника (детальніше про блокування за посиланням).

7 Налаштування EDIN «Driver»

У вкладці «Користувач» зберігаються Ваші персональні налаштування, політика та правила користування застосунком, наші контакти та інша корисна інформація.

Для зміни пароля потрібно у вкладці «Користувач» обрати «Змінити пароль» і у відкритій формі ввести Ваш поточний пароль, ввести новий пароль (мінімум 6 символів), повторно ввести новий пароль (щоб уникнути помилки при наборі) та обов’язково Зберегти введені зміни за допомогою кнопки з іконкою diskette:

../../_images/Android_015.png

Для зміни даних водійського посвідчення та/чи номера телефону потрібно у вкладці «Користувач» обрати «Персональні дані», внести зміни та Зберегти введені зміни за допомогою кнопки з іконкою diskette:

../../_images/Android_016.png

Підказка

Для заміни коду країни номера телефону потрібно натиснути на прапор з кодом та обрати країну зі списку (для зручності можливо скористатись пошуком за назвою (лат.) чи кодом):

../../_images/Android_017.png

Для налаштування сповіщень сервісу потрібно у вкладці «Користувач» обрати «Сповіщення» і увімкнути/вимкнути сповіщення на Пошту та безпосередньо на Телефон (Ваш пристрій) з додатку:

../../_images/Android_043.png

Для зміни чи додавання ключа підпису потрібно у вкладці «Користувач» обрати «Ключ підпису». Після Додавання ключа (опис за посиланням) Вам відкриються детальні дані доданого ключа, що автоматично підтягується для Підписання:

../../_images/Android_018.png

В додатку EDIN «Driver» зберігається лише один ключ - для додавання іншого ключа підпису поточний потрібно Видалити за допомогою кнопки з іконкою green_trash.


Дайте нам знати одразу, коли Ви одержали помилку в додатку: потрібно у вкладці «Користувач» обрати «Сповістити про помилку» та текстом вказати причину помилки («що працює не так, як повинно»):

../../_images/Android_035.gif

Підказка

Також з питань роботи в сервісі можливо звертатись до технічної підтримки в зручний для Вас спосіб (телефон, telegram, пошта):

../../_images/Android_044.png

Ми рекомендуємо своєчасно «Оновлювати застосунок» (1 клік у вкладці «Користувач»). Ви також будете отримувати сповіщення про те, що доступна нова версія додатку (при тривалому ігноруванні потреби в оновленні застосунку він може перестати працювати):

../../_images/Android_045.png

Підказка

Якщо пристрій, на якому встановлено EDIN «Driver» використовується кількома водіями: ми наполегливо рекомендуємо здійснювати «Вихід» з додатка перед передаванням такого пристрою іншій особі, щоб убезпечити Вашу конфіденційну інформацію!

../../_images/Android_019.png

8 Видалення Вашого облікового запису в EDIN «Driver»

Застереження

Ми дбаємо про конфіденційність Ваших облікових даних і Ви можете «Видалити акаунт», вказавши причину та повторно підтвердивши дію кнопкою:

../../_images/Android_048.png

Однак Ви маєте знати, що будете позбавлені можливості користуватися EDIN Driver, і інші учасники електронного документообігу будуть позбавлені можливості обмінюватися з Вами електронними документами з використанням EDIN Driver! Детальніше про видалення та зберігання даних Ви можете дізнатись з нашої Політики конфіденційності (п.5 та п.9.2.3 відповідно).


Служба сервісної підтримки: support@edin.ua