Формування Товарної накладної для Леруа Мерлен


Вступ

Дана інструкція описує порядок формування Товарної накладної для мережі Leroy Merlin на web-платформі EDIN 2.0.

Важливо

Увага! Для коректного формування документу ТН необхідно заповнити Товарний довідник. Ви можете подивитися Інструкцію щодо заповнення довідника.

Перед початком роботи з Товарною накладною необхідно заповнити всі реквізити компанії.

Методи створення Товарної накладної

Створити Товарну накладну можливо двома способами:

  1. Через меню «Створити» вибрати Товарну накладну

  2. На підставі Повідомлення про відвантаження (DESADV)

Документ Товарна накладна для мережі Леруа Мерлен рекомендується формувати на підставі Повідомлення про відвантаження (DESADV); нижче наведено приклад формування Товарної накладної саме таким способом.

Повідомлення про відвантаження (DESADV) відправляє постачальник у відповідь на Замовлення (ORDER). При цьому постачальник може змінити кількість замовлених товарних позицій, що поставляються, дату і час поставки, додаткові відомості.

Для формування документа Товарна накладна необхідно перейти в каталог “Надіслані”.

Для зручності, відфільтруйте документи, виберіть потрібну мережу - «Леруа Мерлен» і вкажіть тип документа «Повідомлення про відвантаження».

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_01.png

У відкритому документі, на формі-підказці, котра дозволяє створити документ на основі Повідомлення про відвантаження, виберіть зі списку «Товарна накладна».

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_02.png

Заповнення документа Товарна накладна

Документ Товарна накладна створиться автоматично. Дані деяких полів пененесутся з документа основи. Необхідно заповнити обов’язкові дані, позначені червоною зірочкою *, в кожному з блоків.

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_03.png

Перевірте правильність даних - № та дату Товарної накладної, GLN контрагентів, номер замовлення та номер повідомлення про відвантаження на основі яких створено документ, чи додайте необов’язкову, додаткову інформацію:

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_04.png

Нижче на сторінці створеного документа знаходиться блок з інформацією по позиціях.

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_05.png

Система автоматично заповнює значення за позиціями з раніше відправленого документа «Повідомлення про відвантаження», на основі якого був створений документ. Вкажіть правильну Ставку ПДВ по документу для правильного розрахунку у блоці Разом.

При перевірці внесених даних за товарними позиціями необхідно впевнитись, що обов’язково заповнене поле код УКТ ЗЕД. У разі, якщо поле не заповнено або заповнено некоректно, при збереженні документа буде виведено повідомлення:

Будь ласка, заповнiть повнiстю обов’язкову iнформацiю по всiм позицiям!

Код УКТ ЗЕД не може бути менше 4 символів.

Щоб додати код УКТ ЗЕД натисніть на штрихкод товару. Відкриється вікно з даними позиції:

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_03_2.png

Для того, щоб поле з кодом УКТ ЗЕД за товарними позиціями при формуванні документа Товарна Накладна заповнювалось автоматично, необхідно перевірити коректність заповнення даних в Товарному довіднику. Для цього перейдіть у сервіс Товари та знайдіть позицію за штрихкодом.

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_03_3.png

Після заповнення усіх обовязкових полів, будь ласка, збережіть документ!

Підписання документа Товарна Накладна

Після збереження документа, його необхідно підписати Електронно-Цифровим підписом (ЕЦП) - кнопка «Підписати».

Після ініціалізації бібліотеки підписання, система надасть можливість додати файловий ключ. При першому підписанні у модальному вікні потрібно обрати файл (1), ввести пароль (2) та натиснути «Зчитати» (3) ключ для підписання:

../../../_images/file1.png

Підказка

Види файлів електронно-цифрового підпису:

Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК «Україна», файли підписів секретних ключів мають розширення .ZS2 і наступні значення в іменах файлів:

  • Директор «DS»

  • Бухгалтер «BS»

  • Співробітник «SS»

  • Печатка «S»

  • Шифрування «C»

  • Універсальний ключ печатки і шифрування «U»

Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК “ПриватБанк”, файли підписів секретних ключів мають розширення .jks. Якщо Ви використовуєте ключі від будь-яких інших АЦСК, файли підписів секретних ключів мають найменування Key-6.dat.

../../../_images/file2.png

При успішному додаванні ключа автоматично відобразиться особа, від імені якої буде здійснено підписання. У користувача може бути додано кілька ключів - для вибору потрібного для здійснення операції підписання потрібно проставити відмітку лівою кнопкою миші і натиснути «Підписати»:

../../../_images/file3.gif

При всіх подальших підписаннях під час цієї сесії (до виходу з платформи «EDI NETWORK») форма підписання відкривається з вибраними останнього разу і готовими до підписанням ЕЦП (за умови валідності ключа та можливості підписання):

../../../_images/file7.gif

Попередження

Якщо підписання цим ключем вже було здійснено або знайдена невідповідність даних ЄДРПОУ/ІПН (перевірка), то підписання блокується, а користувачу виводиться відповідне повідомлення:

../../../_images/file6.png

Додатково в вікні підписання можливо натиснути «Детальніше» для того, щоб переглянути інформацію про підписанта. За допомогою кнопки з іконкою смітничка (del_key) можливо видалити помилкові ключі.

Останній обраний Вами тип підписання запам’ятовується платформою і автоматично обирається при наступному підписанні. Також при застосуванні файлового ключа при повторному підписанні на рівні сесії потрібно вводити лише пароль для обраного ключа:

../../../_images/file4.png ../../../_images/file5.png

Після успішного підписання, натисніть кнопку Відправити. Відправлений документ додається в папку «Надіслані». Після відправки у документі з’явиться візуалізація підпису «Товарна накладна» зеленим кольором, натиснувши на яку можна переглянути Дані про підписантів.

../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_07.png ../../../_images/formirovanie_Tovarnoj_nakladnoj_Leroy_Merlin_08.png

Сірим кольором відображається очікувана візуалізація підпису «Підтвердження товарної накладної», натиснувши на яку побачимо що документ ще не підписаний. Після підписання документа мережею, друга візуалізація підпису «Підтвердження товарної накладної» також стане зеленою, і в ній відобразяться Дані про підписантів.

Відправлену Товарну накладну можливо скачати у таких форматах: .pdf .xls .xml .zip .p7s


Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua