Комерційні пропозиції для Роздрібної МережіСервіс «Комерційні пропозиції» доступний на стороні Покупця (мережі) та Постачальника. Якщо у Покупця (мережі) налаштовані повідомлення на ел. пошту, то він буде проінформований про новинки, навіть не заходячи до сервісу:

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_19.png

Для початку роботи серед доступних сервісів потрібно вибрати «Комерційні пропозиції»:

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_24.png

Підказка

Шляг зміни статусів пропозицій: «Чернетка» -> «Узгодження» -> «Прийнято»/ «Відхилено»

При переході в «Комерційні пропозиції» відкривається журнал з пропозиціями. Постачальники відправляють позиції на узгодження, а представник Мережі проводить їх узгодження: із загального списку обирає позиції в статусі «Узгодження» та прийняти рішення (масово «Відхилити» чи «Прийняти») по обраним позиціям:

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_25.png

Також можливо детальніше ознайомитись з пропозицією (перехід через її найменування) і одразу «Прийняти» чи «Відхилити» ту позицію:

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_14.gif

Прийняття пропозиції:

після натискання кнопки «Прийняти» (1) в модальному вікні можливо додати коментар (необов’язково) і підтвердити рішення (2):

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_20.png

Після прийняття рішення статус позиції автоматично оновлюється з «Узгодження» -> на «Прийнято» + може відображатись опціональний коментар для Постачальника, де також вказується користувач Мережі, дата/час рішення:

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_21.png

Відхилення пропозиції:

після натискання кнопки «Відхилити» (1) в модальному вікні потрібно необов’язково вказати причину (2) і підтвердити рішення (3):

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_22.png

Після прийняття рішення статус позиції автоматично оновлюється з «Узгодження» -> на «Відхилено»,відображається коментар (причина відхилення) для Постачальника, де також вказується користувач Мережі, дата/час рішення:

../../_images/E_Spec_Instruction_merezha_23.png

Увага

При прийнятті масового рішення по пропозиціям коментар присвоюється до кожної пропозиції.

Підказка

Користувачі можуть отримувати повідомлення на ел. пошту про зміну статуса відправленої новинки. Для налаштувань такої опції потрібно звертутись до співробітників компанії-провайдера.


Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua