Робота з «Актом виконаних робіт» (COMDOC_013) для контрагентів «Транс Логістик»


Вступ

Дана інструкція описує порядок обміну «Актом виконаних робіт» (COMDOC_013) з компанією «Транс Логістик» на платформі EDI Network 2.0.

Специфікація «Акта виконаних робіт» (COMDOC_013) при роботі з компанією «Транс Логістик» дещо відрізняється, опис документа доступний за посиланням: XML Специфікації для роботи з «Транс Логістик»

1 Вхід на платформу

Для роботи з WEB сервісом Ви можете використовувати будь-який браузер (рекомендованим є Google Chrome останньої версії). Для входу до сервісу платформи необхідно перейти за посиланням https://edo-v2.edin.ua/auth .

При переході за вказаним посиланням відкриється вікно авторизації. Необхідно ввести Ваш логін і пароль користувача і натиснути «Вхід», як це зазначено на зображенні нижче:

../../../_images/rabota_s_platformoj_06n.png

Підказка

Нові користувачі можуть самостійно пройти «Реєстрацію» на платформі (детальніше в інструкції)

Після успішної авторизації відкриється основне меню для вибору сервісу платформи EDIN «EDI+ЮЗД»:

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_001.png

2 Формування «Акта виконаних робіт» (COMDOC_013) Постачальником

Постачальник є ініціатором документообігу - формує і надсилає «Акт виконаних робіт» (COMDOC_013) «з нуля». Створити документ «Акт виконаних робіт» (COMDOC_013) можливо в головному вікні, з будь-якого розділу перегляду документів. Для цього натисніть зелену кнопку «Створити» і у вікні Створити документ виберіть тип документа «Акт виконаних робіт» (для зручності можливо скористатись пошуком):

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_002.png

Відкривається форма документа, де обов’язкові до заповнення поля відмічені червоною зірочкою *:

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_003.png

Можливо скористатись пошуком та вибрати свого контрагента (при цьому дані зареєстрованого на платформі контрагента заповняться автоматично):

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_004.png

Для заповнення табличної частини потрібно натиснути «+Додати» товарні позиції з «Товарного довідника» (обов’язкові до заповнення поля позначені червоною зірочкою *):

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_005.png ../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_006.gif

«Кількість» можливо замінити при перегляді таблиці, а інші дані позицій можливо відредагувати та «Змінити» через pop-up вікно, що відкривається по кліку на «Штрихкод» позиції:

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_007.png

Підказка

Деякі поля документа розраховуються автоматично за формулами:

 • ВсьогоПоРядку:

 • СумаБезПДВ = <ЗаявленаКількість> * <ПрийнятаКількість> * <Ціна> з заокругленням до 2х знаків після коми;

 • СумаПДВ = <ЗаявленаКількість> * <ПрийнятаКількість> * <Ціна> * (100 / Ставка НДС) з заокругленням до 2х знаків після коми;

 • ПроцентЗнижки = 100 * (1- <Ціна> / <БазоваЦіна>) з заокругленням до 2х знаків після коми;

 • ВсьогоПоДокументу:

 • СумаБезПДВ = сума значень з таблиці <ВсьогоПоРядку>-<СумаБезПДВ>;

 • ПДВ = сума значень <ВсьогоПоРядку>-<СумаПДВ>;

 • Сума = <ВсьогоПоРядку>-<СумаПДВ> + <ВсьогоПоРядку>-<СумаБезПДВ>.

Також можливо «Видалити» товарні позиції з табличної частини документа:

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_008.png

Після внесення всіх необхідних змін в документ потрібно натиснути кнопку «Зберегти» (1), після чого можливо «Підписати» (2):

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_009.png

2.1 Підписання та відправка «Акта виконаних робіт» (COMDOC_013) Постачальником

Після ініціалізації бібліотеки підписання, система надасть можливість додати файловий чи апаратний ключ (Token). При першому підписанні у модальному вікні потрібно обрати файл чи токен (1), ввести пароль (2) та натиснути «Зчитати» (3) ключ для підписання:

../../../_images/file1.png

Підказка

Види файлів електронно-цифрового підпису:

Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК «Україна», файли підписів секретних ключів мають розширення .ZS2 і наступні значення в іменах файлів:

 • Директор «DS»

 • Бухгалтер «BS»

 • Співробітник «SS»

 • Печатка «S»

 • Шифрування «C»

 • Універсальний ключ печатки і шифрування «U»

Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК “ПриватБанк”, файли підписів секретних ключів мають розширення .jks. Якщо Ви використовуєте ключі від будь-яких інших АЦСК, файли підписів секретних ключів мають найменування Key-6.dat.

../../../_images/file2.png

При успішному додаванні ключа автоматично відобразиться особа, від імені якої буде здійснено підписання. У користувача може бути додано кілька ключів - для вибору потрібного для здійснення операції підписання потрібно проставити відмітку лівою кнопкою миші і натиснути «Підписати»:

../../../_images/file3.gif

При всіх подальших підписаннях під час цієї сесії (до виходу з платформи «EDI NETWORK») форма підписання відкривається з вибраними останнього разу і готовими до підписанням ЕЦП (за умови валідності ключа та можливості підписання):

../../../_images/file7.gif

Важливо

Якщо підписання цим ключем вже було здійснено або знайдена невідповідність даних ЄДРПОУ/ІПН (перевірка), то підписання блокується, а користувачу виводиться відповідне повідомлення:

../../../_images/file6.png

Додатково в вікні підписання можливо натиснути «Детальніше» для того, щоб переглянути інформацію про підписанта. За допомогою кнопки з іконкою смітничка (del_key) можливо видалити помилкові ключі.

Після авторизації для подальшого підписання раніше доданим ключем/-ами потрібно вводити лише пароль для обраного ключа:

../../../_images/file4.png ../../../_images/file5.png

Після підписання «Акта виконаних робіт» (COMDOC_013) Постачальником документ потрібно «Відправити»:

../../../_images/Trans_Logistic_COMDOC_013_instruction_010.png

Відправлений документ автоматично потрапляє в папку «Надіслані». Компанія «Транс Логістик» зі своєї сторони переглядає та підписує/відхиляє документ.

3 Відкликання підпису комерційних документів (COMDOC)

Відправлені комерційні документи (COMDOC) можуть бути відкликані («Відкликання підпису»). Відкликання використовується при помилковій відправці документа. Відкликати комерційний документ (COMDOC) може лише Відправник за умови, що Отримувач ще не підписав документ (COMDOC). Функціонал доступний для інтегрованих користувачів (API) та з web. «Відкликання підпису» на web-платформі активується відповідною кнопкою:

../../../_images/comdoc_revoke_001.png

Для того аби здіснити «Відкликання підпису» обов’язково потрібно вказати причину відкликання та підтвердити дію підписом («Підписати»):

../../../_images/comdoc_revoke_002.png

Після чого документ змінює свій статус на «Підпис відкликано».

../../../_images/comdoc_revoke_003.png

Документообіг завершено.


Служба сервісної підтримки: support@edin.ua