Створення «Додатка до повідомлення про відвантаження» (QUOTES) на базі інших електронних документів


Вступ

Дана інструкція описує порядок формування та відправки документа «Додаток до повідомлення про відвантаження» (QUOTES). Зазвичай ініціатором документа виступає Постачальник. «Додаток до повідомлення про відвантаження» (QUOTES) слугує для передачі серійних номерів товарів поставки (продукції). Документ «Додаток до повідомлення про відвантаження» (QUOTES) може бути створений на підставі надісланого «Повідомлення про відвантаження» (DESADV).

1 Створення «Додатка до повідомлення про відвантаження» (QUOTES) на підставі надісланого «Повідомлення про відвантаження» (DESADV)

Щоб сформувати «Додаток до повідомлення про відвантаження» (QUOTES) на підставі «Повідомлення про відвантаження» (DESADV) Вам потрібно в меню сервісу «EDI Network» увійти в папку «Надіслані» і обрати «Повідомлення про відвантаження» (DESADV), як документ-підставу (для зручності можливо скористатись пошуком):

../_images/Create_QUOTES_from_001.png

Потрібно відкрити надіслане «Повідомлення про відвантаження» (DESADV) лівою кнопкою миші та створити «Додаток до повідомлення про відвантаження» (QUOTES) в блоці ланцюжка документів за допомогою кнопки «Створити документ»:

../_images/Create_QUOTES_from_002.png

У відкритій формі «Додаток до повідомлення про відвантаження» (QUOTES) значна частина полів заповнюються автоматично з пов’язаного «Повідомлення про відвантаження» (DESADV) (обов’язкові до заповнення поля позначені червоною зірочкою *):

../_images/Create_QUOTES_from_003.png

Дані Відправника та Одержувача - це Ваші дані та дані Вашого Контрагента, що заповнюються з документа підстави автоматично і не підлягають редагуванню.

Номер, Дата документа заповнюються автоматично, але доступні до редагування за потреби. Дані Покупець, Постачальник, Місце доставки також заповнюються автоматично без можливості редагування.

Окремим блоком автоматично зазначаються дані поставки з попередніх документів з поточного ланцюжка документів.

Блок Разом розраховується автоматично за табличними даними.

Товарні позиції переносяться з документа-підстави. Помаранчевий колір свідчить про те, що за даною позицією ще не вказаний «Серійний номер» - єдине поле, що доступне до редагування:

../_images/Create_QUOTES_from_004.png

При заповненні «Серійних номерів» їх кількість має співпадати з кількістю, що поставляється і при заповненні таблиці вручну, якщо кількість більше 1-го, то в комірці відображається кнопка «Заповнити», що викликає попап вікно з відповідною кількістю полів до заповнення:

../_images/Create_QUOTES_from_005.png

Також можливо масово заповнити «Серійні номера» за допомогою редагування xlsx-файла. Для цього спочатку потрібно «Зберегти шаблон Excel» (1), де будуть відображатись всі товарні позиції з документа (значення дублюються відповідно до кількості, що поставляється). Після того, як у файлі будуть зазначені серійні номера, його потрібно зберегти та «Завантажити позиції з Excel»:

../_images/Create_QUOTES_from_006.png

Увага

Для успішного завантаження потрібно заповнити всі серійні номера (унікальні значення), інакше Ви отримаєте помилку, де можливо детальніше ознайомитись з переліком допущених помилок

../_images/Create_QUOTES_from_007.png

Після внесення всіх даних потрібно «Зберегти» (1) документ, після чого його можливо «Відправити» (2):

../_images/Create_QUOTES_from_008.png

Після збереження документ можливо знайти в папці «Чернетки». Відправлений документ автоматично потрапляє в папку «Надіслані» і буде знаходиться в ланцюжку документів разом із «Замовленням»:

../_images/Create_QUOTES_from_009.png

Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua