Створення «Повідомлення про відвантаження для розподільного центру» (DESSCC) на базі інших електронних документів


Вступ

Дана інструкція описує порядок формування та відправки документа «Повідомлення про відвантаження для розподільного центру» (DESSCC). Документ «Повідомлення про відвантаження для розподільного центру» (DESSCC) може бути створений на підставі вхідного «Повідомлення про відвантаження» (DESADV) чи «Інструкції з доставки» (INSDES).

1 Створення «Повідомлення про відвантаження для розподільного центру» (DESSCC) на підставі вхідної «Інструкції з доставки» (INSDES)

Щоб сформувати «Повідомлення про відвантаження для розподільного центру» (DESSCC) на підставі «Інструкції з доставки» (INSDES) Вам потрібно в меню сервісу «EDI Network» увійти в папку «Вхідні» і обрати «Інструкцію з доставки» (INSDES), за яким потрібно зробити повідомлення (для зручності можливо скористатись пошуком):

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_014.png

Потрібно відкрити вхідну «Інструкцію з доставки» (INSDES) лівою кнопкою миші та створити «Повідомлення про відвантаження для розподільного центру» (DESSCC) в блоці-підказці, натиснувши на його назву:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_015.png

У відкритій формі «Повідомлення про відвантаження для розподільного центру» (DESSCC) значна частина полів заповнюються автоматично з пов’язаної «Інструкції з доставки» (INSDES) (обов’язкові до заповнення поля позначені червоною зірочкою *):

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_016.png

Дані Відправника - це Ваші дані, що заповнюються автоматично і не підлягають редагуванню. Змінити дані Одержувача можливо за допомогою кнопки «Пошук контрагента» (лупа).

Підказка

За допомогою кнопки «Пошук контрагента» (лупа) або ж за допомогою кнопки «Вказати себе» (будинок) можливо вказати чи змінити дані Покупця або Постачальника. Для пошуку введіть назву компанії, GLN або ІПН:

../_images/RECADV_na_EDI_Network_11.png

Номер та Дата заповнюються автоматично, але доступні до редагування за потреби. Дані Постачальник та Покупець, Місце доставки також заповнюються автоматично - їх можливо редагувати за допомогою кнопок «Пошук контрагента» (лупа) чи «Вказати себе» (будинок);

В такий же спосіб можливо опціонально додати інформацію про Місце доставки. Дата виконання доставки, номер і дата замовлення також заповнюються з документа-підстави. Потрібно вказати номер Договору постачання. Блок Разом розраховується автоматично за табличними даними.

В таблиці відображаються палети, що містять інформацію про точку доставки та товарні позиції цієї палети. Якщо комірки перенесених товарних позицій відображаються помаранчевим кольором, то дані про такі товарні позиції потрібно доповнити, натиснувши на штрихкод та «Змінити» (обов’язкові до заповнення поля позначені червоною зірочкою *):

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_017.png

Можливо «+Додати палету» - додається ще одна палета, в якій проставляється точка доставки, що була зазначена в документі-підставі:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_018.png

Місце доставки палети можливо змінити за допомогою кнопки «Пошук контрагента» (лупа), а товарні позиції можливо додати кнопкою «+Додати позицію»:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_019.png

Для заповнення потрібно почати вводити назву / штрих-код товарної позиції з «Товарного довідника» (товарні позиції потрібно спочатку додати в довідник):

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_007.png

Далі потрібно запонити всі обов’язкові поля позиції (позначені червоною зірочкою *) та «Додати» в таблицю документа:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_008.png

Вже додані товарні позиції можливо Скопіювати на іншу палету. Для цього потрібно обрати позиції (1), натиснути на кнопку «Скопіювати на палету» (2), обрати палету, на яку будуть скопійовані позиції (3) та «Скопіювати»:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_020.png

За потреби завжди можливо «Видалити», обравши будь-яку позицію в таблиці:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_021.png

Чи «Видалити палету», в якій відображається кнопка:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_022.png

Після внесення всіх даних потрібно «Зберегти» (1) документ, після чого його можливо «Відправити» (2):

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_012.png

Після збереження документ можливо знайти в папці «Чернетки». Відправлений документ автоматично потрапляє в папку «Надіслані» і буде знаходиться в ланцюжку документів разом із попередніми документами:

../_images/DESSCC_na_EDI_Network_013.png

Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua