Формування та відправка документа «Замовлення» (ORDER) на платформі EDI Network


Вступ

Дана інструкція описує порядок формування та відправки документа «Замовлення» (ORDER). Замовлення (ORDER) на поставку покупець відправляє постачальнику, вказуючи найменування та штрих-код продукту, його опис, замовлену кількість, ціну та іншу необхідну інформацію. Постачальник на підставі отриманого замовлення формує документ ORDRSP (Підтвердження замовлення), в якому підтверджує або не підтверджує поставку тієї чи іншої позиції продукції.

Формування ORDER

Щоб сформувати Замовлення (ORDER), увійдіть в розділ «EDI» і натисніть на кнопку Створити. У вікні що зявилося виберіть необхідний тип документиа, а саме - «Замовлення».

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_001.png

Документ створиться автоматично. У новому документі, всі поля позначені червоною зірочкою *** є обов’язковими до заповнення**.

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_002.png
  1. Відправник - дані відправника документу (мережі), не підлягають редагуванню

  2. Одержувач - дані одержувача (постачальника), для пошуку контрагента натисніть на лупу

  3. Тип документа - поле для вибору типу: Оригінал замовлення, Заміна, Видалення, Фіктивність замовлення, Передзамовлення, Замовлення на послугу/маркетинг;

  4. - номер замовлення

  5. від - дата підтвердження, за замовчуванням вказана поточна дата

  6. Постачальник - заповнюється за допомогою кнопки «Пошук контрагента», або за допомогою кнопки «Вказати себе»

  7. Покупець - заповнюється за допомогою кнопки «Пошук контрагента», або за допомогою кнопки «Вказати себе»

  8. Місце доставки - заповнюється за допомогою кнопки «Пошук контрагента», або за допомогою кнопки «Вказати себе»

За допомогою кнопки «Пошук контрагента» (лупа) або ж за допомогою кнопки «Вказати себе» (будинок) можливо вказатичи змінити дані Покупця або Постачальника. Для пошуку введіть назву компанії, GLN або ІПН.

Поле «Тип документа» можна змінити натиснувши на назву типу, і замість Замовлення, вибрати Заміна або Видалення замовлення.

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_003.png

Також обов’язково необхідно вазати дату та час доставки у полі Поставка відбудеться та номер договору на поставку.

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_004.png

Блоки Доп інфо, Транспортування, Рампи необов’язкові для заповнення, це поля для вказання додоткової інформації по замовленню, як то валюта та наявність акції, чи умови транспортування с вказанням рампи та точного часу відвантаження. За необхідності ці блоки можна розгорнути, потім, для зручності, їх можна згорнути знову.

Блок Разом розраховується автоматично після заповнення позицій.

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_005.png

У блоці Позиції відображається таблиця-перелік замовлених товарних позицій і основна інформація по позиціях. Позиції можна заповнити вручну або завантажити із файлу Excel.

Товарні позиції заповнюються з товарного довідника, їх можна додати вручну, заповнивши обов’язкові поля у формі Додати позицію під кнопкою Додати.

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_006.png

При додаванні позиціїі з товарного довідника, можливий пошук позицій за штрихкодом. Обов’язкові поля поміченні червоною зірочкою * - без цих полів позиція не додасться!

Завантажити позиції списком можливо за допомогою .XLS файлу Excel. Для цього натисніть на Зберегти шаблон Excel, відкрийте автоматично скачаний файл та заповніть таблицю.

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_007.png

Зеленим помічені стовбці обов’язкові для заповнення, червоним - опціональні. При наведенні на назву стовбця висвітиться підказка по заповненню полів.

Після внесення всіх позицій в документ, збережіть файл, поверніться до замовлення та натисніть Завантажити позиції з Excel. У вікні виберіть заповнений файл з вашого ПК, усі позиції з файлу додадуться автоматично. При необхідності змінити чи доповнити дані по позиціям, змініть данні у файлі .XLS та завантажке на платформу повторно. Позиції оновляться відповідно до файлу.

Важливо

У разі неправильного заповнення .XLS файлу Excel, при завантаженні висвітиться повідомлення про помилку, з указанням рядка який необхідно відкоригувати. При додаванні позиції, яка вже була додана, також зявиться попередження з указанням штрихкоду позиції.

Після внесення всіх даних в документі, натисніть кнопку «Зберегти», а потім «Відправити».

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_008.png

Відправлений документ автоматично потрапляє в папку «Вихідні». Перейшовши у відправлене замовлення, Ви можете замінити дане Замовлення - Новим, або залишити комментар, який відобразиться відразу під замовленням, або роздрукувати Замовлення.

Формування та відправка документа «Замовлення» (ORDER) для ВІТМАРК-УКРАЇНА

Для формування замовлення для виробника ВІТМАРК-УКРАЇНА, створіть докумень аналогіччно - натисніть на кнопку Створити та виберіть Замовлення (ORDER). Документ створиться автоматично. У новому документі, всі поля позначені червоною зірочкою ***** є обов’язковими до заповнення**.

При заповненні даних Одержувача, вкажіть GLN 9864232321439 ВІТМАРК-УКРАЇНА.

Після заповнення обовязкових полів, заповніть табличну частину інформацією по позиціям, завантаживши позиції списком. Для цього натисніть на Зберегти шаблон Excel, відкрийте автоматично скачаний .XLS файл Excel та заповніть таблицю.

Стовбці помічені зеленим обов’язкові для заповнення, червоним - опціональні. Для ВІТМАРК-УКРАЇНА також обовязковим є стовбець Артикул Покупця (незважаючи на те що він виділений червоним!).

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_009.png

При наведенні на назву стовбця висвітиться підказка по заповненню полів.

Після внесення всіх позицій в документ, збережіть файл, поверніться до замовлення та натисніть Завантажити позиції з Excel. У вікні виберіть заповнений файл з вашого ПК, усі позиції з файлу додадуться автоматично та з’явиться повідомлення «Усі позиції додано успішно!».

У разі неправильного заповнення .XLS файлу Excel, при завантаженні висвітиться повідомлення про помилку з уточненням:

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_010_error.png

При необхідності змінити чи доповнити дані по позиціям, змініть дані у файлі .XLS та завантажте на платформу повторно. Позиції оновляться відповідно до файлу.

Після внесення всіх даних в документі, натисніть кнопку «Зберегти», а потім «Відправити».

../_images/ORDERS_na_EDI_Network_2.0_008.png

Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua