Відхилення «е-ТТН»


Ініціатором відхилення «е-ТТН» може виступати «Вантажовідправник» (відправник документа) та «Водій» / «Перевізник» (учасник документообігу в схемі «Вантажовідправник» -> «Перевізник» -> «Вантажоотримувач»). Відхилити «е-ТТН» можливо поки документ перебуває в статусі «Очікує на підписання водієм/перевізником» тобто поки «Водій» / «Перевізник» не підписав документ.

1 Відхилення «е-ТТН» Вантажовідправником

Для відхилення «е-ТТН» «Вантажовідправнику» (відправнику документа) потрібно перейти в «Надіслані» та відкрити потрібний документ:

../_images/ETTN_Reject_001.png

Документ можливо «Відхилити» за допомогою відповідної кнопки (в модульному вікні обов’язково потрібно заповнити причину відхилення документа):

../_images/ETTN_Reject_002.png

Після відхилення документ змінює свій статус на «Відхилено вантажовідправником». Кінцевий статус документа разом з датою та текстом причини відхилення відображається в шапці документа:

../_images/ETTN_Reject_003.png

2 Відхилення «е-ТТН» Перевізником

Для відхилення «е-ТТН» «Водію» / «Перевізнику» (отримувачу документа) потрібно перейти в «Вхідні» та відкрити потрібний документ:

../_images/ETTN_Reject_004.png

Документ можливо «Відхилити» за допомогою відповідної кнопки (в модульному вікні обов’язково потрібно заповнити причину відхилення документа):

../_images/ETTN_Reject_005.png

Після відхилення документ змінює свій статус на «Відхилено водієм / перевізником». Кінцевий статус документа разом з датою та текстом причини відхилення відображається в шапці документа:

../_images/ETTN_Reject_006.png

Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua