Відкликання підпису «Заявки на транспортування»


Відправлена «Заявка на транспортування» (TRANSPORTATIONORDER з SUBDOCTYPE=1) може бути відкликана («Відкликання підпису» - COMDOC_021 квитанція №14). Відкликання використовується при помилковій відправці документа. Відкликати «Заявку на транспортування» (TRANSPORTATIONORDER з SUBDOCTYPE=1) може лише відправник («Замовник») за умови, що отримувач («Перевізник») ще не підписав/відхилив даний документ, тобто документ перебуває в статусі «Очікує на підписання перевізником».

Примітка

Функціонал також доступний і для інтегрованих користувачів (API).

Для відкликання «Заявки на транспортування» (TRANSPORTATIONORDER з SUBDOCTYPE=1) «Замовнику» (відправнику документа) потрібно перейти у «Надіслані» та відкрити потрібний документ (для зручності можливо скористатись пошуком):

../_images/Proposal_Revoke_001.png

Для відкликання підпису у відкритому документі потрібно натиснути на кнопку «Відкликання підпису» з випадаючого списку «Додаткові дії»:

../_images/Proposal_Revoke_002.png

«Відкликання підпису» здійснюється за допомогою КЕП. Перед здійсненням підписання_ спочатку потрібно обрати дату відкликання, ввести текст причини відкликання і «Перейти до зчитування КЕП»:

../_images/Proposal_Revoke_003.png

Після чого відкриється форма для вибору КЕП для підписання:

../_images/comdoc_sign.png

Після підписання документ змінює свій статус на «Підпис відкликано», відображається вказана причина, а дія Відкликання підпису також відображається, якщо натиснути кнопку «Переглянути підписи»:

../_images/Proposal_Revoke_004.png

Документообіг завершено.


Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua