Відкликання підпису «Підтвердження заявки на транспортування»


Відправлена «Підтвердження заявки на транспортування» (TRANSPORTATIONORDER з SUBDOCTYPE=2) може бути відкликана («Відкликання підпису» - COMDOC_021 квитанція №14). Відкликання використовується при помилковій відправці документа. Відкликати «Підтвердження заявки на транспортування» (TRANSPORTATIONORDER з SUBDOCTYPE=2) може лише відправник («Перевізник») за умови, що отримувач («Замовник») ще не підписав/відхилив даний документ, тобто документ перебуває в статусі «Очікує на підписання замовником».

Примітка

Функціонал також доступний і для інтегрованих користувачів (API).

Для відкликання «Підтвердження заявки на транспортування» (TRANSPORTATIONORDER з SUBDOCTYPE=2) «Перевізнику» (відправнику документа) потрібно перейти у «Надіслані» та відкрити потрібний документ (для зручності можливо скористатись пошуком):

../_images/Proposal_Confirmation_Revoke_001.png

Для відкликання підпису у відкритому документі потрібно натиснути на кнопку «Відкликання підпису» з випадаючого списку «Додаткові дії»:

../_images/Proposal_Confirmation_Revoke_002.png

«Відкликання підпису» здійснюється за допомогою КЕП. Перед здійсненням підписання_ спочатку потрібно обрати «Предмет відкликання підпису» для відхилення «Тільки Підтвердження заявки» чи «Заявки та Підтвердження заявки» (пов’язані документи), дату відкликання, ввести текст причини відкликання і «Перейти до зчитування КЕП»:

../_images/Proposal_Confirmation_Revoke_004.png

Після чого відкриється форма для вибору способу підписання:

../_images/comdoc_sign.png

Примітка

Під час виконання відклику підпису відображається стандартний віджет виконання масових операцій.

Після підписання документ змінює свій статус на «Підпис відкликано», відображається вказана причина, а дія Відкликання підпису також відображається, якщо натиснути кнопку «Переглянути підписи»:

../_images/Proposal_Confirmation_Revoke_003.png

Примітка

Якщо при «Відкликанні підпису» Ви обрали в «Предметі відкликання підпису» «Заявку та Підтвердження заявки» (пов’язані документи) та «Заявка на транспортування» перебувала в статусі «Очікує на підписання перевізником» (Ви («Перевізник») її не підписали), то при «Відкликанні підпису» «Підтвердження заявки на транспортування» пов’язана «Заявки на транспортування» буде також відхилена!

../_images/Proposal_Confirmation_Revoke_005.png

В журналі документів відхилені документи мають помітку info2, натиснувши на яку відображається інформаційне повідомлення з причиною відхилення:

../_images/Proposal_Confirmation_Revoke_006.png

Документообіг завершено.


Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua