Створення «Акта завантаження на проміжному складі» на базі інших електронних документів


«Акт завантаження на проміжному складі» складається у разі повного перевантаження вантажу (без розподілу на кілька актів) в процесі перевезення на Проміжний склад з подальшим перевантаженням на інший автомобіль. Ініціатором «Акт завантаження на проміжному складі» виступає «Проміжний склад». Обмін документом здійснюється та скріплюється електронними підписами представників між учасниками в наступному порядку:

«Проміжний склад» -> «Перевізник»

Примітка

По завершенню життєвого циклу «Акта завантаження на проміжному складі» «Перевізник» має доповнити «е-ТТН» (до якої створювався Акт), підписавши і надіславши транзакцію до «е-ТТН»:

../_images/BasicActChanges.png

1 Створення «Акта завантаження на проміжному складі» на підставі «е-ТТН»

Важливо

Функціонал створення «Акта завантаження на проміжному складі» доступний для компанії з роллю «Проміжний склад» на підставі підписаного з двох сторін «е-ТТН» (в статусі «Очікує підписання вантажоодержувачем»), до якого був складений «Акт розвантаження на проміжному складі» (цей вхідний для «Проміжного складу» документ має бути підписаний):

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_015.png

Для того аби створити «Акт завантаження на проміжному складі» «Проміжний склад» має перейти до каталогу «Вхідні» («Надіслані», якщо Він також виступав в якості «Вантажовідправника» документа) та обрати потрібний «е-ТТН» документ в статусі «Очікує підписання вантажоодержувачем» (для зручності можливо скористатись пошуком):

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_001.png

У відкритому документі натисніть «Створити документ» «Акт завантаження на проміжному складі» в блоці ланцюжка документів:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_002.png

При створенні документа «Акта завантаження на проміжному складі» його форма автоматично заповнюється недоступними до редагування даними пов’язаних «е-ТТН» та «Акта розвантаження на проміжному складі», як документів-підстав:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_003.png

Потрібно зазначити номер Акта (автоматично проставляється поточна дата та час створення документа) та місце його складання (обов’язкові до заповнення поля позначені червоною зірочкою *). Дані «Автомобільного перевізника» та «Водія» заповнюються автоматично з «е-ТТН», однак доступні до редагування за допомогою кнопки «Пошук контрагента» (лупа) або ж за допомогою кнопки «Вказати себе» (будинок):

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_004.png

Для пошуку контрагента в модальному вікні потрібно ввести назву компанії, GLN або ІПН:

../_images/Create_ETTN_010.png

Поле «Склад тимчасового зберігання» заповнюється автоматично з попереднього «Акта розвантаження на проміжному складі».

Для вибору нового автомобіля / причепів реалізований Ваш особистий довідник, що автоматично формується при додаванні нового транспортного засобу (кнопка «+Новий транспортний засіб»). При додаванні нового транспортного засобу в модальному вікні потрібно заповнити «Реєстраційний номер», «Марка», «Модель», «Тип»:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_005.png

Підказка

Для раніше введеного реєстрайійного номеру (лише латинниця), наприклад, AA0001AA користувач може скористатись пошуком з довідника (min 4 символи), наприклад, AA00, 0001, 01AA, ...:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_005.png

Також через наш пошук можливо за повним збігом (8 символів) знайти транспортний засіб у відкритих джерелах:

../_images/Create_ETTN_075.png

Примітка: запис про зміни даних транспортного засобу вносяться в довідник лише при відправці документа!

Після додавання чи вибору транспортного засобу з’являються кнопки:

 • «Обрати» - вибір іншого транспортного засобу;

 • «Змінити» - редагування даних обраного транспортного засобу (редагування довідника);

 • «Очистити» - видалити введені в рядок дані.

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_007.png

Примітка

Незважаючи на те, що поля причіпа/напівпричіпа / контейнера є опціональним, при їх наявності такі дані є обов’язковими до заповнення!

Принцип заповнення причіпа/напівпричіпа теж реалізований через довідник (аналогічно додаванню даних про автомобіль):

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_008.png

При додаванні даних контейнера (кнопка «+Додати») в модальному вікні потрібно обрати «Тип контейнера»: 20-футовий / 40-футовий та зазначити «Ідентифікаційний номер»:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_009.png

По кожному вказаному транспорному засобу є можливість зазначити (опціонально) номер пломби та температурний режим:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_010.png

При формуванні «Акта завантаження на проміжному складі» обов’язково заповнюється поле «Додаткова інформація» з описом причини складання Акта!

В документі також обов’язково зазначається відповідальна/-ні особи «Проміжного складу» за допомогою кнопки «+Додати». Дані раніше доданих відповідальних осіб можливо обрати з віртуального довідника:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_011.png

Довідник автоматично наповнюється при додаванні нового відповідального (кнопка «+Додати особу»). При додаванні нового відповідального в модальному вікні потрібно заповнити обов’язкові контактні дані (обов’язкові поля позначені червоною зірочкою *).

Редагувати дані раніше введених осіб можливо за допомогою кнопки «Змінити» (pencil_stencil):

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_012.png

За потреби можливо «Обрати» (лупа2) іншу особу замість обраної/доданої раніше.

Підказка

При підписанні: якщо поле Вашої «Відповідальної особи» незаповнене, то воно може автоматично заповнюватись даними з Вашого ЕЦП (якщо це можливо).

Після того, як обов’язкові дані будуть введені потрібно «Зберегти»:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_013.png

та «Підписати» документ:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_014.png

1.1 Підписання та відправка «Акта завантаження на проміжному складі» «Проміжним складом»

Попередження

При роботі з контрагентом ТМ «АТБ» активні додаткові перевірки на:
 • захищеність носія підпису: доступними способами підписання є «Token», «Гряда» та «Cloud»;

 • наявність посади підписанта: КЕП має містити в собі інформацію про посаду підписанта:

../_images/atb_check_001.png

Винятком для цих перевірок є водії «Перевізників» в сервісі «Е-ТТН» (на роль водія ці перевірки не розповсюджуються).

Після ініціалізації бібліотеки підписання, система надасть можливість додати файловий ключ. При першому підписанні у модальному вікні потрібно обрати файл (1), ввести пароль (2) та натиснути «Зчитати» (3) ключ для підписання:

../_images/file1.png

Підказка

Види файлів електронно-цифрового підпису:

Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК «Україна», файли підписів секретних ключів мають розширення .ZS2 і наступні значення в іменах файлів:

 • Директор «DS»

 • Бухгалтер «BS»

 • Співробітник «SS»

 • Печатка «S»

 • Шифрування «C»

 • Універсальний ключ печатки і шифрування «U»

Якщо Ви використовуєте ключі від АЦСК “ПриватБанк”, файли підписів секретних ключів мають розширення .jks. Якщо Ви використовуєте ключі від будь-яких інших АЦСК, файли підписів секретних ключів мають найменування Key-6.dat.

../_images/file2.png

При успішному додаванні ключа автоматично відобразиться особа, від імені якої буде здійснено підписання. У користувача може бути додано кілька ключів - для вибору потрібного для здійснення операції підписання потрібно проставити відмітку лівою кнопкою миші і натиснути «Підписати»:

../_images/file3.gif

При всіх подальших підписаннях під час цієї сесії (до виходу з платформи «EDI NETWORK») форма підписання відкривається з вибраними останнього разу і готовими до підписанням ЕЦП (за умови валідності ключа та можливості підписання):

../_images/file7.gif

Попередження

Якщо підписання цим ключем вже було здійснено або знайдена невідповідність даних ЄДРПОУ/ІПН (перевірка), то підписання блокується, а користувачу виводиться відповідне повідомлення:

../_images/file6.png

Додатково в вікні підписання можливо натиснути «Детальніше» для того, щоб переглянути інформацію про підписанта. За допомогою кнопки з іконкою смітничка (del_key) можливо видалити помилкові ключі.

Останній обраний Вами тип підписання запам’ятовується платформою і автоматично обирається при наступному підписанні. Також при застосуванні файлового ключа при повторному підписанні на рівні сесії потрібно вводити лише пароль для обраного ключа:

../_images/file4.png ../_images/file5.png

Після підписання «Акта завантаження на проміжному складі» відображається «Інформація про підписантів», а документ можливо «Надіслати»:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_016.png

Після відправки автоматично відкривається папка «Надіслані», де надісланий акт відображається зі статусом «Очікує підписання отримувачем»:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_017.png

Документ «е-ТТН» все ще залишається залишається недоступним до опрацювання на стороні кінцевого контрагента поки «Перевізник» не підпише даний «Акта завантаження на проміжному складі» або дані акти не будуть відхилені:

../_images/Create_StoragePickUp_Act_from_018.png

Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua