Відхилення «Заявки на транспортування»


Ініціатором відхилення «Заявки на транспортування» може виступати «Замовник» (відправник документа) та «Перевізник» (отримувач документа). Відхилити «Заявку на транспортування» можливо поки документ перебуває в статусі «Очікує підписання перевізником» тобто поки «Перевізник» не підписав документ.

1 Відхилення «Заявки на транспортування» Замовником

Для відхилення «Заявки на транспортування» «Замовнику» (відправнику документа) потрібно перейти в «Надіслані» та відкрити потрібний документ:

../_images/Proposal_Reject_001.png

Документ можливо «Відхилити» за допомогою відповідної кнопки (в модульному вікні обов’язково потрібно заповнити причину відхилення документа):

../_images/Proposal_Reject_002.png

Після відхилення документ змінює свій статус на «Відхилено замовником». Кінцевий статус документа разом з датою та текстом причини відхилення відображається в шапці документа:

../_images/Proposal_Reject_003.png

2 Відхилення «Заявки на транспортування» Перевізником

Для відхилення «Заявки на транспортування» «Перевізнику» (отримувачу документа) потрібно перейти в «Вхідні» та відкрити потрібний документ:

../_images/Proposal_Reject_004.png

Документ можливо «Відхилити» за допомогою відповідної кнопки (в модульному вікні обов’язково потрібно заповнити причину відхилення документа):

../_images/Proposal_Reject_005.png

Після відхилення документ змінює свій статус на «Відхилено перевізником». Кінцевий статус документа разом з датою та текстом причини відхилення відображається в шапці документа:

../_images/Proposal_Reject_006.png

Контакти

Служба сервісної підтримки: support@edin.ua